תאונות עבודה – על מה ולמה

תאונות עבודה – על מה ולמה
קרדיט Canva

תאונת עבודה יכולה להתרחש במספר מקרים, למשל בתוך מקום העבודה בשל ציוד תקול, תנאים לא מספקים או אי שמירה על נהלי בטיחות. תאונת עבודה בדרך לעבודה או בדרך חזרה הביתה ממקום העבודה גם היא מקבילה לתאונה המתרחשת בתוך מקום העבודה עצמו. תאונות עבודה הן משהו שקורה בכל סוג עבודה, אך עם זאת, ישנן עבודות בהן הסיכון הוא גבוה במיוחד – עבודות בניה בהן עולים על פיגומים, עבודות צבעות או ניקיון בהן עולים על סולמות ובמות הרמה, וכן עבודות מפעל בהן עובדים עם ציוד כבד, חד ומסוכן.

חשיבות עזרתו של עורך הדין

בשל הסכום הגבוה שבדרך כלל ניתן כפיצויים במקרים של תאונות עבודה, בעיקר כאלו שגרמו לנזק פיזי המוביל לאובדן כושר עבודה או נכות, זמנית או קבועה, חשוב מאוד להיוועץ בעזרתו של עורך דין נזיקין מיומן ומקצועי הבקיא בתחום. עורך הדין יכול להעריך את סכום הפיצויים המשוער שתקבלו מהתביעה ולייעץ לכם אם כדאי לתבוע או לא, ואם כן, אז את מי. בדיוק כמו שכאשר מגישים תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב ותובעים את חברת הביטוח של העירייה, כך גם במקרה של תאונת עבודה מגישים את התביעה לחברת הביטוח של המעסיק, וכן, לביטוח לאומי. תביעת נזיקין המוגשת עקב תאונת עבודה היא מסובכת ולא כדאי לבצע אותה לבד, ישנם מסמכים רבים וגורמים מגוונים אליהם צריכים לפנות. מלבד הגופים האחרים כמו ביטוח לאומי וחברות הביטוח אליהם תצטרכו לפנות, תצטרכו לדאוג לחוות דעת ממומחים שונים כמו רופאים, למסמכים המעידים על הפציעה שלכם כמו סיכום ביקור מבתי החולים או המרפאות, סיכום חקירה של המשטרה ועוד.

עבודה עם הטובים ביותר

עורך דין אשר מתמחה בתחום ידע אילו מסמכים צריך לאסוף ולהגיש, מתי, ולמי. עורך הדין גם כן בקיא בחוקים ובתקנות וידאג להצמד אליהם בעת הגשת התביעה, ולהתנהל בצורה הנכונה על מנת שתזכו לגובה הפיצויים המקסימלי. לכן, בין אם קרתה לכם תאונת עבודה בדרך לעבודה, בדרך חזרה מהעבודה, או תאונת עבודה במקום העבודה עצמו, ובעיקר אם נגרם לכם נזק משמעותי, אל תוותרו על הפיצויים שלכם והגישו תביעת נזיקין בהקדם האפשרי. אם אתם מחפשים את עזרתו של עורך דין לענייני נזיקין, המתמחה בתחום התאונות, ויוכל לייצג אתכם בכבוד אל מול הערכאות המתאימות, פנו אל עורכת הדין מיטל רובין. עורכת הדין מתמחה בתחום התאונות מזה שנים והיא מלווה את לקוחותיה במסירות, תוך מתן יחס אישי אדיב, אמין ואכפתי, ומובילה אותם בנחישות להצלחת התיק ולקבלת הפיצויים המקסימליים.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
איך מתחילים הליך פשיטת רגל?
תהליך פשיטת רגל עולה על הפרק כאשר אדם פרטי או...
עו"ד לענייני עבודה
עו"ד לענייני עבודה
בשנת 1969 חוקק חוק בית הדין לעבודה. על בסיס חוק...
הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו
זה נשמע לא פשוט ולא קל לדבר על הסוף בגיל...
יש מי שעומד לצידכם: איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה?
תאונת עבודה עלולה לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו – החלקה...
הדרך ארוכה אך מתגמלת
אנחנו רגילים לחיות ולהתפרנס מעמל חיינו בשגרה ולא כולנו מוכנים...
תאונות עבודה – על מה ולמה
תאונת עבודה יכולה להתרחש במספר מקרים, למשל בתוך מקום העבודה...
עו"ד אתי חסיד: תגן על הזכויות שלכם ותילחם בשבילכם
עורך דין הטרדה מינית הטרדה מינית הינה מושג כללי והיא מתייחסת...
מספר מושגים משפטיים שחשוב לדעת
מהו בעצם רישום מדגם? רישום מדגם אינו מונח נפוץ או מוכר...
עורך דין להסדר חובות עורך דין חדלות פירעון
אחת הזרועות המרכזיות של רשות הגביה והאכיפה היא ההוצאה לפועל....
מה עושים במקרה של סכסוך עסקי
שותפים עסקיים מתמודדים לעתים עם מחלוקות ואי הסכמות מול השותפים...
דילוג לתוכן