- פרסומת -

מי מאיתנו שמרכיב משקפיים יודע שמשקפיים הם לא הדבר הכי נוח בעולם. נכון, הם גם לא מטרד. אבל משקפיים עלולים לסרבל אותנו … אי אפשר להיכנס עם משקפיים לים, להתקלח עם משקפיים או לישון עם משקפיים. הם נוטים להתלכלך ובעיקר הם יושבים על החוטם רוב הזמן.

התחום של רפואת עיניים הוא תחום שמתפתח משנה לשנה. אחד החידושים של העשור האחרון אשר תפס תאוצה רבה בקרב האוכלוסייה הוא – ניתוחי לייזר להסרת משקפיים.

ניתוחי לייזר הפכו למאוד נגישים. כיום ניתן לבצע אותם דרך קופות החולים ויש מרפאות רבות ובתי חולים אשר עושים ניתוחי עיניים.

אומנם מדובר בניתוח קצר אשר לא דורש אשפוז, אבל יחד עם זאת, ניתוח זה כמו כל פעולה כירורגית אחרת הניתוח עלול להסתבך והמטופל עלול לסבול מהתוצאות.

במקרה ונעשתה פעולה רשלנית על ידי הצוות הרפואי. הרי שמדובר במקרה של רשלנות רפואית.

מקרה בו המטופל בכלל לא היה מתאים לניתוח. ניתוח להסרת משקפיים לא מתאים לכולנו! על הרופא לאבחן מטופל שלא מתאים לניתוח וכתוצאה מכך לסרב לנתח אותו – שכן במידה והוא כן ינתח אותו הרי שהוא יעשה לו נזק לעיניים!.

אם חלילה נעשתה למטופל נזק לעיניים בעקבות ניתוח שלא היה מתאים לו ושהרופא בכל מקרה עשה – על המטופל לפנות ל עורך דין רשלנות רפואית ולהגיש תביעה לרשלנות רפואית.

ישנם מקרים בהם הניתוח לא נעשה כראוי ולפיכך נגרם למטופל נזק. כיום יש מספר שיטות לביצוע ניתוח לייזר ועל הרופא לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבור המטופל.

לפני הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית . יש להתייעץ עם רשלנות רפואית עו"ד וגם עם מומחה בתחום של רפואת עיניים שידע להסביר באופן הטוב ביותר מה היה האירוע הרשלני. מה הוסבר למטופל, מה סוכם עימו, מה בוצע והאם היה על הרופא להתנהג באופן אחר.

רשלנות רפואית בניתוח להסרת משקפיים
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here