רשלנות רפואית - אי כיסוי רשלנות רפואית בפוליסת תלמידים
- פרסומת -

שולחים את ילדכם לבית הספר? כדאי שתדעו שרשלנות רפואית במקרה של חס וחלילה פציעה כל שהיא בביה"ס אינה מכוסה על ידי פוליסת הביטוח לילדים המשולמת על ידכם לבית הספר .

המוסד החינוכי הוא לא רק מסגרת לימודית, אלא גם מסגרת הלוקחת אחריות על הילדים או על הנערים המצויים בשטחה. אולם במקרים בהם טופל התלמיד ויש מקום לחשד לרשלנות רפואית לא ניתן לתבוע את ביטוח התלמידים.

הכיסוי של הפוליסה כולל את רוב מקרי הפגיעה הנפוצים – הכוללים, מלבד תאונות סטנדרטיות, שורה של אירועים שכיחים פחות כמו טביעה, אלימות, ואף תקיפה מינית או אונס. פגיעות שדווקא אינן מכוסות על ידי הפוליסה כוללות פגיעה עקב תאונת דרכים שאירעה בארץ או בחו"ל; פגיעה שאירעה כתוצאה ממלחמה, מפעולות איבה או מפעילות צבאית סדירה; תאונות עבודה; רשלנות רפואית או נזק שנגרם מרשלנות רפואית ; ומחלה שאינה נובעת מתאונה.

כמובן שבמקרים של חשד לרשלנות רפואית ישנה אפשרות לתבוע ישירות את המוסד האחראי לרשלנות הרפואית . תביעה זו אינה נכללת בפוליסת הביטוח הרגילה של התלמידים ועל הורי התלמיד לנפנות לעורכי דין המתמחים בתחום הרשלנות הרפואית.

יש כמובן להביא הוכחות על התרחשותה של רשלנות רפואית, ולתאר בצורה מדויקת את מה שהתרחש. ניתן לפנות גם למומחים רפואיים לחוות דעת על התרחשותה של הרשלנות הרפואית ולקבלת להערכה על הנזק שנגרם לתלמיד עקב הרשלנות הרפואית שהתרחשה למרבה הצער .

רשלנות רפואית – אי כיסוי רשלנות רפואית בפוליסת תלמידים
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here