עלות עריכת בקשה לקיום צוואה
קרדיט freepik
- פרסומת -

בכדי להגיש את הבקשה בצורה מהירה ויעילה, ניתן לבצע את הפעולה כאשר היורשים, או יורש אחד לפחות, מיוצגים על-ידי עורך דין. הגשת בקשה לקיום צוואה באופן מדויק מתבצעת לאחר אימות חתימה על-ידי עורך דין לדיני משפחה והכנת כל המסמכים הנדרשים. כדי להבין את החוק בצורה הטובה ביותר ולקבל את הסיוע היעיל עבורכם תפנו עוד היום למשרד עורכי הדין עופרה זיו אשר תסייע לכם בהכוונה מקצועית.

 

עבור הכנת בקשה סטנדרטית, שכר הטרחה של עורך הדין יהיה בדרך כלל סביב כמה אלפי שקלים. אולם, כאשר מדובר על מקרה מורכב של בקשה לצו קיום צוואה, ההליך יתייקר בהתאם לנסיבות העניין. למשל כשיש קושי באיתור חלק מן היורשים, סביר להניח כי יהיה צורך לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, אז מטבע הדברים, תתווסף עלות כספית לטיפול. איתור היורשים נדרש משום שעל פי החוק, היורש המגיש את הבקשה לקבלת הצו, מחויב לצרף לה אישור חתום על ידי כל היורשים כי הם מודעים לכך כי הוגשה בקשה כאמור. לחילופין, על הבקשה לכלול אישור על שליחת הודעה בדואר רשום ליורשים על כך. לשם מילוי חובה זו, הרי שעליו שעל המבקש לאתר את כל הזכאים טרם הגשת הבקשה.

 

דרישה למקצועיות בתהליך

אם אתם מעוניינים לקדם את חלוקת הרכוש, כסף ונכסים של הנפטר המקורב אליכם, אתם יכולים לפנות למשרד עורכי דין מקצועי העוסק בליווי משפטי מול הרשם לענייני ירושה של אגף האפוטרופוס הכללי. אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים כיום בתחום היא עופרה זיו משרד עורכי דין בין המוצלחים בארץ שמלווה מאות לקוחות מדי שנה בתהליכי בקשה לקיום צוואה.

צוות עורכי הדין של עופרה זיו משרד עורכי דין כולל עורכי דין מומחים בדיני משפחה אשר יובילו אתכם בצורה מקצועית לאורך כל התהליך הבירוקרטי של אישור הצוואה.

עלות עריכת בקשה לקיום צוואה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here