תביעה נגד משרד הביטחון
קרדיט FREEPIK
- פרסומת -

בשביל לקבל את מה שמגיע לנו בירושה ללא סיבוכים וללא בלגאן מיותר נצטרך את שירותיו של עו"ד ירושה.
עו"ד ירושה
יעניק לנו שירות בנושאי ירושה, שכן הרבה אנשים נתקלים בבעיות בירושה, כמו למשל ריבים בין האחים, חוסר בצוואה, ובעיות כאלה ואחרות. כמו כן ישנם מקרים של עריכת צוואה, ירושה ללא צוואה ועוד. ענייני הירושה יכולים להיות עניינים סבוכים ומסובכים ועל כן הרבה פעמים אין תקשורת טובה בין היורשים, לא מצליחים להגיע להלימה בדברים, וכן הדבר יוצר סכסוכים וריבים מיותרים בין בני המשפחה, בשביל לעשות את ההליך בצורה טובה ומקצועית נצטרך את שירותיו של עורך דין מיומן אשר מבין ומתעסק בענייני ירושה. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיו של משרד עו"ד נוטריון ומגשר דויד יוסף. דויד הינו בעל תואר שני במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין מזה כ10 שנים ונוטריון. המשרד נותן את שירותיו בענייני עריכת צוואות, טיפול בירושות, עריכת הסכמי ממון תביעות רכוש, מזונות ועוד.

אומרים לא לאלימות

אחד הדברים החשובים ביותר בעניינים של אלימות במשפחה, ביצוע עבירות מין, התעללות נפשית או פיזית, זה בעצם להשתמש בצו הגנה. צו הגנה הינו צו משפטי אשר ניתן לאדם אשר מבקש הגנה מאדם מסוים שפגע בו בדרך כלשהי או שקיים חשד סביר שיפגע בו בין אם באופן מילולי, פיזי, איומים, עבירות מין באחד מבני המשפחה ועוד. נושא אלימות במשפחה לצערנו הינה נושא נפוץ ועל כן צו הגנה ימנע מהפוגע להגיע אל מבקש הצו, ובעצם יאפשר למבקש הצו הגנה.

לדאוג לילדים שלנו

מזונות זמניים הינם מתן מזונות בתקופה שלפני גזר הדין. מטרת המזונות הזמניים היא להעניק לילדים או לאישה זה לוודא כי הילדים או האישה התובעת יוכלו למעשה לקבל את הכסף הדרוש בשביל מחייה מינימלית סטנדרטית. עניין מזונות זמניים הוא הליך שקורה מהר שכן, הדבר מוערך באופן מהיר ומתרחשת בהתאם להוצאות הבסיסיות של הילדים וכן גם בהתאם להחלטות בית המשפט. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיו של משרד עו"ד נוטריון ומגשר דויד יוסף אשר הינו חבר בלשכת עורכי הדין מזה כ- 10 שנים, משרדו של עורך דין דויד יוסף, מתעסק בין היתר בענייני ירושה למיניהם, צו הגנה, תביעת רכוש, מזונות, משמורת, ענייני נישואין, עריכת צוואות ועוד. במשרד תשמר הדיסקרטיות של הלקוחות, דויד יקפיד על דאגה ללקוחותיו ועשיית הטוב ביותר עבור כל לקוח שלו תוך ניסיון עשיר בתחום, ושירות אדיב ונעים. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 052-4311416 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

תביעה נגד משרד הביטחון
קרדיט FREEPIK
לקבל את מה שמגיע לכם
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here