משרד עורכי דין פלילי
- פרסומת -

משרד עורכי דין פלילי ותיק ומקצועי בעל הבנה רחבה בתחום

משרד עורכי דין פלילי ברמה גבוהה דורש ידע והבנה מקצועית בתחום הפלילי, כמו כן תחום הפלילים איננו תחום פשוט שכן הוא דורש ניסיון רב בתחום הפלילים עבירה של כלל סוגי הפלילים לכל סוגם. כמו כן משרד עורכי דין פלילי נדרש לדעת להתנהל מול גופי התקשורת, יכולת להילחם מול מערכות גדולות. משרד עורכי דין פלילי יתמקד: במחלקת צווארון לבן ותיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה, מחלקה פלילית- ייצוג עצורים, קטינים, ייצוג בעבירות מין, אלימות במשפחה, החזקת סמים ועוד. תעבורה- נהיגה בשכרות, גרימת מוות ברשלנות, נהיגה על ידי בלתי מורשה ועוד. לשם כל יעוץ בתחום הפלילים תוכלו לשכור את שירותיה של עורכת הדין שקמה אדרי אשר תחום ההתמחות שלה הינו דין פלילים, שקמה היא מייסדת ובעלים של המשרד השוכן בלב תל אביב, שקמה סיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה, הייתה חברה בכתב העת המקצועי "שערי מדע ומשפט", והינה בוגרת בסנגוריה הציבורית במחוז צפון.

עורכי דין עבירות מין – סוגי עבירות

עורכי דין עבירות מין הינם חלק חשוב בתהליך של עבירות מין מכל סוג שהן, בין אם זאת עבירת מין חמורה כדוגמת אונס, לעבירות מין פחות חמורות כדוגמת הטרדה מינית, חשוב להיוועץ עם עורך דין בכל תהליך מסוג זה. תהליכים של עבירות מין הינם תהליכים קשים ריגשית, לצד הנפגע לוקח זמן עד שהוא יוצר קשר עם גורמים מוסמכים ומוכן לדבר על המקרה ולהיפתח ולעמוד מול דוכן העדים, דבר שהופך את התיק ללא פשוט גם למותקף וגם לעורך דינו.

עורך דין מעצרים יבצע טיפול נכון במעצרים

עורך דין מעצרים הינו עורך דין אשר מתמחה בשחרור נאשמים ממעצרים וטיפול הולם בתיק שלהם, לשם כך יש תהליך אשר נקרא "מעצר ימים" בתהליך החשוד הינו במעצר בתחילת הליך פלילי, בטרם הוגש נגדו כתב אישום, כמו כן התהליך מוגבל למספר ימים. לשם כך חשוב לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין מומחה בעבודה עם תיקים פלילים מכל סוג שהם, חשוב שעורך הדין שלנו יהיה בעל ניסיון בתחום הפלילים ועורך הדין שלנו יודע להתנסח ולהתבטא באופן מושלם, לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של משרד עורכי הדין שקמה אדרי אשר מתמחה בדיני פלילים מכל סוג שהם, שקמה היא בוגרת בסנגוריה הציבורית מחוז צפון, והיא תעשה כל שביכולתה כדי להעניק ללקוחות שלה את התוצאות הרצויות. לפרטים נוספים חייגו למספר הטלפון שלנו: 054-5238646 ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בקשה בנושא.

לעבוד רק עם המומחים ביותר בתחום
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here