איך להצליח בכל עסקת נדל
- פרסומת -

כמעט כל אדם עשוי להיתקל בשלב כזה או אחר בחייו בהתמודדות מול דיני המקרקעין. זאת בין אם ברכישה או קניה של דירה, ענייני תמ"א 38 או אפילו במידה ואתם מסוכסכים עם השנים ונראה כי פשוט אין פתרון באופק. בדיוק במצבים הללו ניתן יהיה לפנות אל עורך דין אשר עוסק בדיני המקרקעין ויוכל להעניק לכם משירותיו המקצועיים.

בשלב כזה או אחד, רבים מאיתנו עשויים להתמודד עם הרצון לרכוש דירה חדשה בה נוכל להקים בית. בשלב זה מומלץ לפנות אל עורך דין מקרקעין בחיפה. שירותיו המקצועיים והיכרותו עם חוקי העזר המקומיים, תכניות המתאר הארציות והמקומיות והאזור כולו יאפשרו לכם להתמודד בצורה המוצלחת ביותר עם רכישת או מכירת הדירה שלכם.

אתכם בכל עסקת נדל"ן

כלל ההתעסקות בנדל"ן מבחינה חוקית, רצוי שיהיה בידיו של עורך דין נדלן, אשר מכיר את התחום ושירותיו יהיו מבורכים בשעה שאתם עומדים בפני ביצוע עסקאות במקרקעין, לרבות, בעסקאות של מכירה, קנייה, השכרה, החכרה של קרקעות ומבנים. שירותיו של משרד עורכי הדין אייזנברג ושות' יהיו אלו אשר יספקו את הייעוץ והליווי המשפטי והמקצועי הטוב ביותר בתחום.

גם כשעומדים מול תמ"א 38

שירותיו של עורך דין תמ"א 38 יהיו הכרחיים בשעה שאתם עומדים בפני תכנית מתאר ארצית ומיוחדת זו. עורך הדין יוכל לסייע הן ליזמים והן לדיירים, זאת בהגעה להסדר וחתימתו. חלק מתפקידו יכלול מו"מ מטעם הדיירים, סיפוק בטוחות הולמות לדיירים על ידי הקבלן המבצע להשלמת הפרויקט ועוד.

בשעה שלא מצליחים לראות עין בעין

החיים בבניין משותף הינם מורכבים. המפגש עם אנשים שונים לא תמיד יהיה זה אשר יסתיים בכוס תה וארוחה חברית. לעיתים עלולים להופיע ריבים וסכסוכים בין השכנים המביאים להופעת מתחים וחיכוכים. פנייה אל עורך דין סכסוכי שכנים תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות למצוא פתרון יעיל ומהיר לכל בעיה או סכסוך אשר מציגים את עצמם לאורך הזמן.

בוחרים בעורך הדין הנכון

בשעה שאתם מתמודדים עם המצבים אשר הוצגו, לא כדאי לבזבז זמן ולתת להזדמנות לחלוף. תוכלו לפנות אל משרד עורכי הדין אייזנברג ושות' אשר הינו משרד בוטיק המתמחה בדיני מקרקעין ובדיני התכנון והבנייה. עשו את הבחירה הנכונה ואל תתפשרו על המקצועיות של עו"ד. לקבלת ייעוץ התקשרו עכשיו 04-9521024.

איך להצליח בכל עסקת נדל"ן?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here