תפקידו של עורך דין רשלנות רפואית
קרדיט freepik
- פרסומת -

על אף שתפקודה של מערכת הבריאות בישראל הוא מהטובים בעולם, לא חסרים מקרים מצערים של רשלנות רפואית שיכלו להימנע. עורך דין רשלנות רפואית טוב יכול לעזור לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם תוך חיסכון בזמן ובכסף.

אין אדם שלא נזקק לטיפול רפואי לפחות פעם אחת בחייו, ואנו נפגש עם מוסדות רפואיים (ציבוריים או פרטיים) לאורך חיינו לקבלת מענה רפואי. זה יכול להיות בתקופת ההיריון, זה יכול להיות בדוגמת ייעוץ מרופא מומחה, בדיקות בקופות החולים, או ניתוחים, לא עלינו. בסופו של דבר, אנו עושים זאת על מנת לשפר את איכות ורמת חיינו.

אך רופאים גם הם בני אדם, וגם הם לא חפים מטעויות. טיפולים או ייעוצים רפואיים יכולים לעתים להטעות, ולפעמים, חלילה וחס, גם לגרום לנזק.

בין אם מדובר באבחנות שגויות או בין אם בנזקים שוליים, בינוניים או גדולים, רצוי מאוד לפנות לעורך דין רשלנות רפואית על מנת שידאג שתגיעו למיצוי כלל זכויותיכם, והוא יעבור איתכם את התהליך המשפטי, שיכול להיות ארוך ומייגע.

רשלנות רפואית יכולה לצוץ בהרבה מקרים: אשפוזים במוסדות רפואיים, ניתוחים, מעקב אחר היריון וכד'.

היא יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון צורות: אבחון שגוי בבדיקות פולשניות, רשלנות בזמן ניתוח, ורשלנות באבחון מחלות.

תפקידו של עורך דין רשלנות רפואית הוא להגיש ולייצג תביעה כנגד המוסדות הרפואיים, הצוותים הרפואיים ומשרד הבריאות. בתחום עריכת הדין ישנן תת התמחויות רבות, וכאשר אתם מגיעים למצב בו אתם נזקקים לעורך דין רשלנות רפואית עליכם לפנות לעורך דין מוסמך המתמחה בנושא זה באופן ספציפי, אחד בעל ניסיון רב בתחום ובעל ידע מעמיק בנושא, כך שתדעו כי בריאותכם ובריאות יקירכם מופקדת בידיים ראויות, ותוכלו לגשת אל ההליך המשפטי כהלכה.

כפי שכבר ציינו, גם רופאים הם בני אדם ועצם הגיעם לתפקיד זה, והשקעתם בלימודים ארוכים ומתישים, מעיד על תחושת השליחות העמוקה שטבועה בהם. טוהר כוונותיהם ברור. אך על אף כל זאת, ועל אף שהם עושים את המיטב בעבודתם וכל ההערכה נתונה להם, יכולות לצוץ טעויות אנוש. זה יכול להיות בגלל העומס הרב על בתי החולים בישראל ועל תנאי ההעסקה הקשים של הרופאים, הכוללים שעות משמרת ארוכות ומספר רב של מטופלים הזקוקים למענה. לצערנו, טעויות הן עניין נפוץ.

לכן, כאשר אתם נופלים קורבן לרשלנות רפואית, אל תישארו עם זה לבד! פנו לעורך דין רשלנות רפואית שיוכל לסייע לכם לעבור את ההליך המשפטי הארוך והמתיש. בסופו של דבר, למערכות הבריאות, על אף עבודתן המבורכת, אין אינטרס לשלם כספי פיצויים לאנשים רבים. לכן תהליך זה יכול להיות אינטנסיבי ומתיש.

אל תתפשרו על עורך דין רשלנות רפואית שהוא פחות ממקצוען בתחום ובעל ניסיון עשיר של שנים.

תפקידו של עורך דין רשלנות רפואית
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here