שכר טרחה של עורך דין פלילי
צילום Pixabay
- פרסומת -

לא אחת אנו נאלצים להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי בתחומים שונים וביניהם אף תחום הפלילים. לעולם אין לדעת, אבל ישנם מקרים שבהם עלולים להאשים אותנו בפלילים גם בגלל טעות בזיהוי או שגיאה שנעשתה בתום לב. לפיכך, חשוב לבחור עורך דין מקצועי שיכול לייעץ לכם מה לעשות במהלך החקירה.

כמה זה יעלה לי?

מטבע הדברים, אם אתם מעוניינים בשירותיו של עו"ד פלילי מקצועי, עליכם לשלם לו שכר טרחה הולם. כל עורך דין קובע מחירים משלו, והם כמובן משתנים בהתאם לשירותים שלהם אתם זקוקים. לדוגמה, אם הוצג נגדכם כתב אישום פלילי שעלול להביא לעונש מרבי של 3 חודשי מאסר, שכר הטרחה של עורך הדין עשוי להיות כ-1,100 שקלים. דוגמה נוספת היא לכתב אישום פלילי בעקבות גרימת מוות ברשלנות. במקרה זה שכר הטרחה יכול להגיע גם ל-5,000 שקלים ואף יותר מכך. כמובן, קיימים גם שירותים נלווים. כך למשל, כתיבת חוות דעת משפטית בכתב יכולה לעלות כ-900 שקלים, בעוד הכנת תצהיר וחתימה עליו עשויה לעלות כ-400 שקלים.

עורך דין במקרים דחופים

ישנם מקרים שבהם יש צורך בעזרתו של עורך דין פלילי באופן דחוף – בייחוד אם זומנתם לחקירה ביום שלמחרת, או שאחד מבני המשפחה שלכם נעצר ויש צורך לשלוח עורך דין לתא המעצר. במקרים אלה חשוב להגיע לשכר טרחה שנקבע מראש, אך היו נכונים לשלם יותר על מנת לקבל את השירות שלו אתם זקוקים.

קיבלתם זימון לבית המשפט? פנו עכשיו ל- 7law.co.il.

בוחרים עורך דין מקצועי

כשאתם בוחנים את שירותיהם של עורכי הדין, חשוב להסתכל על המקצועיות והניסיון, גם אם הם גובים יותר כסף. כי המטרה שלכם היא בסופו של דבר לצאת זכאים בבית המשפט או לכל הפחות לקבל הקלה בעונש. ולכן, מומלץ לבדוק אם עורך הדין הפלילי עוסק בעיקר בתחום זה ומכיר את כל הסעיפים הנחוצים. כי על שירות טוב משלמים כראוי.

גם כדי להתגרש פונים לעורך דין

עורך דין אינו מטפל רק בפלילים. למעשה, עורכי דין עוסקים בתחומים שונים וביניהם ישנם עורכי דין המתמחים בגירושין. אנשי מקצוע אלה יעשו כל שביכולתם על מנת להקל על בני הזוג בתקופה הקשה של הפירוד. בתקופה זו נקבעים עניינים משמעותיים המשפיעים בהמשך על בני הזוג: אצל מי יגורו הילדים ואיך ייקבעו הסדרי הראייה, כיצד יתחלק הרכוש בין בני הזוג (רכבים, נכסים, קרנות פנסיה) ומה יהיה גובה המזונות של הילדים.

לקריאה נוספת היכנסו ל- fmladv.co.il.

שכר טרחה של עורך דין פלילי
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here