- פרסומת -

ניתוחי אף הם ניתוחים מאוד נפוצים בימנו. רוב המנתחים הפלסטיים מבצעים ניתוחי אף בקליניקות שלהם כאשר ההמלצה היא לא לעשות לפני גיל 17 לערך משום שבגיל ההתבגרות הכל יכול להשתנות.

את ניתוחי האף ניתן לחלק ל-2 : ניתוחי אף שנעשים מסיבה קוסמטית, וניתוחי אף שנעשים מסיבה רפואית. כאשר יש קשיי נשימה או שיש בעיה עם המחיצה או מסיבות רפואיות אחרות יש צורך לבצע ניתוח אף כירוגי.

בשני המקרים ניתוח האף עלול להסתבך כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח.

רשלנות רפואית בניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח לכל דבר שבו נעשית פעולה כירורגית. על הצוות הרפואי להסביר לחולה\למנותח את הסיכונים העומדים בפניו. במקרה שמנותח בוחר לבצע את הניתוח עקב בעיה אסתטית בלבד עליו לקחת בחשבון את כל התוצאות האפשריות ולהחליט בעצמו. יכול להיווצר מצב שבו הניתוח לא יצא לשביעות רצון המנותח ולמעשה המנותח ייחל לאף יפה יותר ובמקום – שילם כספים רבים, אבל סבל הכרוך בניתוח ויצא עם אף מכוער יותר.

האם פה מדובר במקרה של רשלנות רפואית ? האם יש עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית?

כל מקרה לגופו, יש לשמור על כל המסמכים הרפואיים ולהציג בפני עורכי דין רשלנות רפואית תמונות של לפני הניתוח ותמונות שלאחר הניתוח. יש לבדוק האם מדובר בטעמו של המנותח בלבד או במקרה של רשלנות רפואית שהובילה לתוצאה לא יפה במיוחד.

עדי מהצפון התבקשה לבצע ניתוח אף עקב בעיה רפואית באף. לאחר תקופה ממושכת שבה התלוננה עדי על שיי נשימה הוחלט לבצע ניתוח אף על מנת לשפר את איכות הנשימה שלה.

עדי התעוררה מהניתוח ולאחר יום של אשפוז חזרה לביתה – כעבור מספר ימים היא חשבה ברע : כאבי ראש, סחרחורות ומה לא. לאחר בדיקה שערך רופא אף אוזן גרון התגלה כי בעקבות סיבוך בניתוח חשה עדי לא טוב.

האם יש פה מקרה של רשלנות רפואית בניתוח?

בית המשפט בודק האם המנותחת ידעה על כל הסיכונים האפשריים, כיצד הרופא הסביר היה נוהג. כפי שצויין לעיל – כל מקרה לגופו. ובכל מקרה יש להתייעץ רשלנות רפואית עו"ד

רשלנות רפואית – ניתוחי אף
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here