רישום פטנטים עושים רק אצל עורכי פטנטים מנוסים!
קרדיט freepik
- פרסומת -

אלו הסיבות מדוע – 

כי אתם חייבים עורך פטנטים בעל הכשרה מתאימה

עורך פטנטים מנוסה הוא אדם המומחה בתחום טכנולוגי או מדעי כלשהו (בעל תואר ראשון באחד מהתחומים הבאים; ביולוגיה, פיסיקה, כימיה, הנדסה, מחשבים או רוקחות). הוא צריך לעבור את בחינות עורכי הפטנטים בכתב ובעל פה, ולאחר מכן לעבור התמחות של שנתיים במקצוע.

לאחר התהליך הארוך של ההכשרה וההתמחות, אותו אדם יכול כעת להירשם בפנקס עורכי הפטנטים ולהפוך לעורך פטנטים מוסמך. 

עורכי דין ועורכי פטנטים מוסמכים הם המומחים בהגשת בקשות לרישום פטנטים בצורה מקצועית.

כי עליכם לבצע חיפוש פטנטים מקצועי

לפני שאתם מגישים בקשה לפטנט, יש לבצע חיפוש מעמיק ומקצועי של פטנטים אחרים ולוודא שבאמת הפטנט שלכם הוא מקורי וחדש. בתור התחלה, תוכלו להיעזר במקורות חינמיים של מאגרי פטנטים ולבצע בעצמכם סינון ראשוני של מקוריות הפטנט שלכם, ולוודא שאין עוד פטנט כזה בשוק. 

לאחר החיפוש הראשוני שאתם יכולים לבצע בעצמכם, מומלץ לפנות לעורך פטנטים להמשך החיפוש. עורך הפטנטים שתעזרו בו ימשיך את החיפוש במאגרי חיפוש פטנטים מקצועיים יותר. מאגרי החיפוש האלו מתבססים על מילות חיפוש וסיווגים בינלאומיים על פי קטגוריות טכנולוגיות. מיומנות החיפוש של עורך פטנטים מנוסה תסייע לכם לחדד את האמצאה ואת גבולותיה כדי להימנע מחפיפה עם פטנטים אחרים. 

חיפוש פטנטים מעמיק ומקצועי בעזרת עורך פטנטים מנוסה יסייע לכם לכתוב את בקשת רישום הפטנט בצורה מקצועית ככל הניתן. 

כי הפטנט שלכם חייב שיגנו עליו כמו שמגיע לו

בעצם, העבודה החשובה ביותר של עורך הפטנטים היא ההגנה על הפטנט. הסודיות כאן היא הכרחית, משום שכל חשיפת מידע או פרסום בפומבי של האמצאה תמנע ממנה מלעמוד בתנאי החידוש או אפילו תמנע את קבלת רישום הפטנט.

לשם כך, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך פטנטים שיכין אתכם לתהליך ההגנה על הפטנט. עורך הפטנטים ידריך אתכם בצורה מקצועית לגבי הקריטריונים של מה נחשב כפרסום בפומבי אודות האמצאה ומה לא. בנוסף, עורך הפטנטים יעבוד יחד אתכם על אסטרטגיית הגנה ייחודית ויעילה עבור הפטנט שלכם. 

עורך הפטנטים שעבד אתכם במהלך כל התהליך, יכול לייצג אתכם ואת הפטנט שלכם בהליכים משפטיים, מול שאלות בית המשפט הקשורות לפטנט או להמצאה. הייצוג יתבצע בנוכחות עורך דין. 

כי חשוב להגיש בקשה לרישום הפטנט בצורה מקצועית

לאחר החיפוש המעמיק שיערוך עבורכם עורך הפטנטים ובזמן שהוא יעזור לכם להגן בצורה מיטבית על הפטנט שלכם, עורך הפטנטים יוכל להתחיל בתהליך בקשת רישום הפטנט.  

עבור ניסוח בקשה לרישום הפטנט, יש צורך בניסיון טכני ומקצועי של בקשות לרישום פטנטים. לכן, עורך הפטנטים יערוך עבורכם את מסמך בקשת רישום הפטנט שיכלול תיאור מקצועי ומדויק של האמצאה המלווה בשרטוטים, הסברים ומסמכים מפורטים ככל הניתן שמתארים את הפטנט. 

את מסמך הבקשה יש לכתוב בצורה התואמת את דרישות החוק לרישום פטנט.

כי תהליך רישום פטנט הוא תהליך ארוך 

תהליך רישום פטנט הוא תהליך ארוך ומורכב. 

הגשת הבקשה לרישום הפטנט מוגשת לרשות הפטנטים. הבקשה תיבחן על ידי בוחנים של רשות הפטנטים, ויכול להיות שתתבקשו במידת הצורך לבצע שינויים בבקשה כדי להתאימה לקריטריונים של החוק. עורך הפטנטים יעזור לכם גם בעריכת הבקשה ובביצוע השינויים לפי הצורך.

תהליך רישום פטנט נשמע תהליך מייגע ומסורבל. לכן, תמיד עדיף שיהיה לצדכם איש מקצוע איכותי ומנוסה שמבין בתהליכים מסוג זה ויכול לעזור בכל שלב בתהליך, ובעיקר למנוע בעיות עתידיות.

רישום פטנטים עושים רק אצל עורכי פטנטים מנוסים!
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here