עושים לכם סדר בדיני עבודה
Credit: Pixabay.com
- פרסומת -

מרבית תושבי ישראל הינם שכירים. כשאתה משמש כשכיר מצד אחד יש לך שקט כי אתה לא צריך לשאת על כתפיך את כל עניין הניהול והמשתמע מכך, המשכורת שלך נכנסת באופן סדיר כל חודש, ואתה צריך להתעסק אך ורק בתפקיד שלך, ולא מעבר. ישנם אנשים המעדיפים דווקא להיות עצמאים ולהיות המנהלים של עצמם. לכל מעמד יש את היתרונות והחסרונות שלו. הבעיות מתחילות כאשר הדברים לא מסתדרים, וזה לא משנה אם הנך מעסיק או עובד. לעיתים מעסיק נאלץ לסיים את עבודתו של העובד, ולא יודע איך לבצע זאת נכון, לעיתים המעסיק פוגע בזכויותיו של העובד, ישנם מקרים בהם העובד מתנהל באופן לא תקין והדבר מחייב ייעוץ, בכל מקרה כזה כדאי מאוד לפנות אל עורכי דין מומלצים דיני עבודה. הם יוכלו לעשות לכם את כל הסדר הדרוש, ולייעץ לכם בנושאים שונים הקשורים לדיני העבודה.

באילו מקרים כדאי לפנות לייעוץ

עו"ד לענייני עבודה, מטפל במגוון נושאים הקשורים לדיני עבודה. בין הנושאים הנפוצים בהם הוא מטפל, פיטורים שלא כחוק, הלנת שכר, הטרדות מיניות בעבודה, התעמרות בעובדים ועוד. תחום דיני העבודה הוא רחב, ומחולק לנושאים שונים, הרבה פעמים הלקוח אינו יודע כלל מה הם הזכויות המגיעות לו. לדוגמא: אסור לפטר נשים החוזרות מחופשת לידה לתקופה הקצובה בחוק. חלק מהמעסיקים עוברים על חוק זה, דבר זה מחייב התערבות של עורך דין לדיני עבודה. פיטורים בשל גיל העובד, יש מעסיקים אשר מסיימים את עבודתו של העובד בשל גילו, דבר שגם הוא אסור על פי חוק, וגם פה עו"ד מומחה בתחום יכול לסייע בעניין.

מסייעים לכם גם בדרום

תמיד מומלץ לשכור את שירותיו של עורך הדין אשר חוץ מניסיונו ומקצועיותו, הוא גם קרוב למקום מגוריכם, לדוגמא באם הנכם מתגוררים באזור אשדוד, מומלץ לשכור את שירותיו של  עורך דין דיני עבודה אשדוד. כך תחסכו לכם הוצאות וזמן מיותר של נסיעה. יעקב שניטמן חברת עורכי דין ונוטריון הינו משרד עורכי דין בוטיק אשר נוסד בשנת 2004. פנו אליו עוד היום לייעוץ.

עושים לכם סדר בדיני עבודה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here