סכום לא סמלי: האם הכתובה מחייבת אתכם?
- פרסומת -

רגע לפני החופה אתם מוצפים ברומנטיקה. כשכולם לבושים בשמלות נוצצות וחליפות מחויטות, כששירי אהבה ממלאים את האולם והמלצרים כבר מגישים טעימות של סושי ויין לאורחים, אתם מחליטים להפתיע וקובעים סכום גבוה במיוחד בכתובה. על פניו זו החלטה סמלית למדי שנועדה לאותת על האהבה הגדולה שמציפה אתכם. בפועל, ולמרות התקוות הגדולות לאהבת אין קץ, מדובר במסמך שעלול לעלות לכם ביוקר אם בכל זאת תצטרפו לסטטיסטיקה ותחזרו לרבנות פעם נוספת. לשם קבלת ייעוץ משפטי מקצועי, מוזמנים לפנות אל משרד עו"ד אילן גבע.

הכתובה שלכם ואתם

אז נכון, הגעתם ליום החתונה שלכם כשאתם בטוחים שתשברו את הסטטיסטיקה. לא היה לכם ספק שבמקרה שלכם זה לגמרי לנצח, ולכם זה ממש לא עומד לקרות. ובכל זאת קיבלתם תביעת כתובה, ופתאום הסכום בן שש הספרות נשמע הרבה פחות רומנטי והרבה יותר מאיים. לאורך השנים נמצאו שופטים שביטלו את הסכומים הלא-מאוד-הגיוניים הללו אבל חתנים רבים מצאו את עצמם בכל זאת עם חוב לא קטן. זהו עוד אחד משלל נושאים מרכזיים ומשמעותיים מאוד בדיני משפחה, התחום שבו מתמחה משרד עו"ד אילן גבע, המעניק ייעוץ משפטי וליווי מלא לכל לקוח בכל שלב לאורך הדרך.

חלוקת הרכוש והמשמורת

תביעת כתובה יכולה לעלות לכם ביוקר אבל אין ספק שבהליך הגירושין יש עוד שורה של נושאים שדורשים תשומת לב וטיפול מידי. לצד תביעת גירושין ברבנות עשויות להגיע גם תביעות נוספות, לדוגמה תביעה לקביעת מזונות, לחלוקת הרכוש או להגדרת הסדרי ראייה ומשמורת על הילדים. ברור לחלוטין שבמצבים מעין אלה לכל צד יש אינטרסים משלו, וכל אחד מהצדדים רוצה לצאת עם מקסימום רווח ומינימום תועלת. תכנון אסטרטגי נכון של הצעדים הבאים, הגדרת יעדים ברורים וכניסה מפוכחת אל התהליך מתוך הבנה מה תוכלו להשיג ומה לא, כל אלה חשובים כדי שתוכלו להתנהל בצורה שקולה, נכונה וטובה יותר.

תכנון נכון – לפני החתונה

קביעת סכום סביר והגיוני בכתובה היא חשובה בהחלט, אבל זוהי לא הדרך היחידה שבה תוכלו להכין את עצמכם גם לתרחיש שבו חיי הנישואין יסתיימו קצת לפני שיגיע "הנצח" הרומנטי שחלמתם עליו. עו"ד גירושין יעזור לכם לא רק במהלך הפרידה וחלוקת הרכוש, אלא גם בהכנת הסכם ממון עוד לפני שתשברו את הכוס. משרד עו"ד אילן גבע מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואיכותי בכל שלב – מהסכמי הממון ועד להסכמי מזונות ילדים, וגם לכל צורך שיעלה לאורך הדרך. אתם מוזמנים לקבלת ייעוץ משפטי כבר עכשיו בטלפון 073-7765553.

סכום לא סמלי: האם הכתובה מחייבת אתכם?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here