סיומה של תקופה – איך מפרקים את החברה שלכם?
קרדיט freepik
- פרסומת -

אחרי שנים רבות של עבודה משותפת עם בעלים, לקוחות, ספקים ועובדים, הגעתם למצב שבו החברה שלכם כבר לא רווחית ואתם לא מצליחים להחזיק את הראש מעל המים, בשביל לשרוד עוד חודש. מצב כזה הוא מצב שבו צריך לעצור ולחשב מסלול מחדש, ובמקרים קיצוניים אפילו לבצע פירוק של החברה מבחינה משפטית וחוקית בעזרת אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אנה גורוביץ.

ההחלטה הקשה והבלתי נמנעת – לפירוק החברה

כאשר אתם לא מצליחים לייצר מאזן ותזרים מזומנים, ברמה המספקת לניהול שגרת היומיום של העסק שלכם, המחשבה על פירוק חברה חדלות פירעון עולה על השולחן והופכת להיות קונקרטית מאי פעם. זו היא לא החלטה קלה, אבל זוהי בהחלט ההחלטה האחראית והמקצועית ביותר שאתם יכולים לקחת, לטובת כל המעורבים בדבר, אך בעיקר לטובת בית העסק שלכם. אבל זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לקבל את ההחלטה הזאת לבד, או להתנהל לאורך הדרך בצורה עצמאית.

טיפול בחובות לספקים, לקוחות ועובדים

כעת, דהבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת עו"ד פשיטת רגל, בעל מומחיות וידע מקצועי בכל מה שנוגע לפשיטת רגל בקרב חברות וארגונים. עורך דין שילווה את תהליך העבודה שלכם, יעזור לכם להתמודד עם כל החובות שנוצרו לספקים, נותני שירותים ועובדים של החברה, לאור דרישות החוק העדכניות ביותר במדינת ישראל. כך שאתם תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות ושיש לכם אפשרות לבצע חלוקה הוגנת של הסדרי התשלומים.

חלוקת האחריות בין כלל המנהלים והבעלים

תפקיד חשוב ומרכזי של עורך דין חובות בתהליך הפירוק של החברה שלכם, הוא היכולת לסייע ביצירת חלוקת האחריות בין הגורמים הניהוליים השונים של החברה. בהתאם לעדויות מתהליכי העבודה בהתאם לחלוקת האחריות הרשמית בין הבעלים והדירקטוריון, ניתן לקבוע את הסדרי התשלומים של החובות בצורה המדויקת ביותר בהסכמת בית המשפט, ולטובת האנשים להם אתם חייבים כספים. כך שזו תהיה ההחלטה האחראית והמקצועית ביותר, שאתם תיקחו בחודשים הקרובים כדי לסיים את הפעילות של החברה שלכם כדין.

בכל מה שנוגע לניהול תהליכי פשיטת רגל מקצועיים, ולעבודה עם נושים ובעלי חובות, הידע והניסיון המקצועי של אנשי משרד עורכי הדין אנה גורוביץ הוא קריטי להצלחת תהליך שלכם. אני אעזור לכם למצות את כל האפשרויות ולהגיע לסגירת החברה במהירות האפשרית. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות החברה, התקשרו לטלפון – 054-5515513.

סיומה של תקופה – איך מפרקים את החברה שלכם?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here