מתגרשים ונפרדים כידידים
- פרסומת -

הדבר אולי יפתיע אתכם, אבל יהיה מעניין לגלות כי תהליך הגירושין אינו חייב להתנהל בצורה מכוערת ומלוות ריבים ומאבקים שונים. הרי במשך שנים ארוכות חוויתם את העולם יחד וחלקתם את האהבה והתמיכה שלכם אחד בשני. וכעת, גם כשמערכת היחסים בינכם הגיע לקיצה, אין הדבר אומר כי היא צריכה להסתיים במריבה אחת גדולה. המשיכו לקרוא וגלו כיצד ניתן לסיים דברים בשלום.

אין ספק כי אחת הדרכים היעילות ביותר לעבור את תהליך הגירושין בצורה קלה יחסית, יכלול את נקיטת כל הצעדים שיוכלו לסייע בהימנעות ממאבקים משפטיים. במידה רואים את חשיבות סיום הקשר בינכם בצורה ידידותית, הרי שתהליך של גירושין בהסכמה יהיה הדבר המתאים ביותר בעבורכם. כך ניתן יהיה לעבוד בשיתוף פעולה לשם יצירתו של הסכם הגירושין עליו מסכימים שני הצדדים.

מתמודדים עם גירושין גם בהריון

תהליך הפרידה הינו מורכב וכואב גם בשעה שאין אתם נשואים, אך בשעה שאתם מתקדמים אל עבר הגירושין וגם נמצאים בהריון, הדבר עשוי להיות מורכב וקשה מבחינה נפשית עוד יותר. לעיתים נוכל לראות כי בית הדין הרבני ירצה לדחות את ההחלטה לביצוע הגט עד לאחר הלידה, זאת מתוך מחשבה כי תקופת ההיריון הינה מתוחה ורגישה גם כך. יחד עם זאת חשוב להבין כי בשעה שאתם חווים משברים ולא יכולים להציג למצב של שלום בית, ניתן יהיה להיעזר בעורך דין שיוכל לסייע בהשלמת הליך גירושין בהריון.

נעזרים בעורכי הדין המובילים בתחום

ההחלטה לפרק את התא המשפחתי הינה ללא ספק אחת הבחירות המורכבות והקשות ביותר שיהיה עליכם לבצע. אך חשוב לזכור כי בשעה שאין אתם מסוגלים לתפקד יחדיו כמשפחה, הרי שכדאי לבחור באושר ובפתיחת דף חדש בחיים. עורך דין לגירושין נתנאל ירימי יוכל לסייע לכם לסיים את פרק א' בחייכם ולהיפרד כידידים מבן או בת בזוג.

נפרדים כידידים

בעזרתה של הדרכה צמודה, רצון וכבוד הדדי, ניתן יהיה להשלים את סיום הגירושין בצורה יעילה ומכובדת. משרד עורך הדין ירימי נתנאל ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שלב לאורך הדרך, כך גם בשעה שאתם מעוניינים לסגור את ההליך בצורה המהירה ביותר, זאת לאחר שהגעתם להסכמה בנוגע לכל הנושאים החשובים שיש ללבן. התקשרו 03-7527787.

מתגרשים ונפרדים כידידים
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here