משרדי עורכי דין חדלות פירעון

משרדי עורכי דין חדלות פירעון

משרדי עורכי דין חדלות פירעון מייצגים לקוחות אשר מצויים בסכסוכים כספיים קשים אותם קשה לפתור. במצבים אלו צד אחד חייב כספים אותם אינו מסוגל לשלם. הפתרון חייב להימצא לטובת שני הצדדים. הוא יכול להגיע באמצעות משא ומתן או הסדר הנכפה עליהם באמצעות בית משפט. עו"ד אריאל שמילה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

משרדי עורכי דין חדלות פירעון – מספק שירות מקיף

משרדי עורכי דין חדלות פירעון מספק שירות מקיף לכל לקוח. כך לנושים ובעלי החוב וכך לחייבים. התסבוכת קיימת, ברוב המקרים, בגלל שמצבם הכלכלי של החייבים אינו מאפשר להם החזרת חובות. הפתרון המוצע על ידי רובם הינו תשלום חלק מהחוב וחיסול הסכסוך. כאשר בעלי החוב אינם מסכימים לכך ורוצים את מלוא החוב, לא יהיה מנוס אלא להגשת בקשה לחדלות פירעון בבית משפט. שם הוא יחליט על הסדר מתאים. עורך דין יכול לסייע בכל סיטואציה כזאת. כך על ידי ניסיון מחודש לניהול  משא ומתן. הוא יסביר לנושים שכדאי להם לוותר על חלק מהחוב ולהציל את חלקו האחר. בנסיבות אלו ניתן להגיע להסכם מסודר ומחייב. לחילופין, הוא יכול לייצג את החייב בבית משפט ולהגיש בקשה מנומקת בצירוף מסמכים המעידים על מצבו הכלכלי/הבריאותי/ הנפשי הקשים של לקוחו.

פתרון בחסות בית משפט

פתרון של בית משפט יהיה תמיד מבוסס על בסיס איתן. כלומר ההסדר יהיה מותאם למצבו הכלכלי של  החייב בהנחה שיוכל לשלם חובותיו מדי חודש ויוותר לו כסף למחייה סבירה. כל פתרון המנותק מהמציאות לא יצליח. פסק הדין יינתן רק לאחר שממונה נאמן מטעם בית המשפט לוודא את מצבו הכלכלי של החייב ושהבקשה, אכן, הוגשה  בתום לב.

ייצוג מעורך דין מנוסה

עו"ד אריאל שׂמילה מתמחה בתחום חדלות פירעון, על הליכיו השונים, והִנו בעל ניסיון וידע רב, גם מצידו השני של המתרס, שעה ששימש תקופה ממושכת כבא-כוח נאמן ומכיר היטב את הליך חדלות הפירעון מכל צדדיו. מומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. השירות הניתן הִנו מקיף ויסודי וכולל הקשבה סבלנית, אמפטיה והפנמה לצרכים, יכולת בניהול מו"מ, ייצוג וליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, מהתמחויות והשתלמויות בתחום, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הוא ישמח להעמיד יכולותיו המוכחות, כישוריו ואת התשתית הקיימת ברשותו לטובת אחרים.

 

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
מתי חשוב לפנות אל עורך דין מהירות מופרזת?
גם אזרחים שומרי חוק וזהירים מאוד מפרים מעת לעת את...
אל תישארו לבד מול הקבלן שבונה את הדירה שלכם
בעיות ענף הבנייה בישראל מוכרות כבר שנים וכל מה שנותר...
מה מייחד את עבודתו של עורך דין צוואות?
ישנם שני מסלולים שונים שעורך דין ירושה יכול ללכת בהם....
איך לשמור על שמכם הטוב בעידן האינטרנט?
על פי חוק זה כל פרסום או פעולה שנועדו לפגוע,...
ידועים בציבור - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
סטטוס הידועים בציבור משמש בני זוג שאינם רשאים להינשא זה...
חדלות פירעון: הזדמנות שנייה לצמיחה כלכלית
חדלות פירעון מוכרת גם בשם פשיטת רגל היא הגדרה למצב...
עורך דין לענייני סכסוך שכנים
הפיצויים שמגיעים לכם בכל תאונה
תאונות קורות אבל לכל תאונה שיש בה נפגעים יש גם...
עורך דין גירושין במרכז
עורך דין צוואות מומלץ
כל מי שדרושים לו שירותים מקצועיים של עורך דין רוצה...
הסכמים עומדים למבחן בעת משבר
יש הבדלים ברורים בין זוגות שמתגרשים עם הסכמי ממון לבין...
העברת דירה במתנה
העברת דירה במתנה
העברת דירה במתנה נעשית לרוב בין בני משפחה. קיימים מקרים...
דילוג לתוכן