משמורת ילדים
קרדיט pixabay
- פרסומת -

במצב של פרידה בין בני זוג נשואים, עולה הסוגייה של סיום הקשר הזוגי בתהליך גירושין. כאשר לא מעורבים בכך ילדים אז התהליך מסתכם בעיקר בחלוקת הנכסים המשותפים וסוגיות נוספות העולות לדיון לאחר הפרידה. אבל במידה ומעורבים גם ילדים בתהליך הגירושין, אז יש לדון גם בסוגיה של חלוקת המשמורת בין ההורים על ילדיהם. לרוב משיגים סיכום הוגן יחסית בו כל סוף שבוע שני, ההורה לוקח את הילדים אליו, והסכם מתואם מראש אודות חלוקת המשמורת בשאר חלקי השבוע. במקרה של מחלוקת אודות החלוקה על משמורת הילדים, ניתן להתייעץ עם עורכי דין המתמחים בגירושין כדי שיוכלו לייעץ ולסייע בתהליך של חלוקת המשמורת, באופן הטוב ביותר שניתן, לשני הצדדים המעורבים. כאשר מעורבים ילדים בתהליך הגירושין זו סוגיה מורכבת למדי, אך ניתן למצוא פתרון על ידי עורכי דין המתמחים בכך, היכולים לתווך בין ההורים, ולייעץ להם בפתרונות אפשריים, לחלוקת משמורת הוגנת על הילדים שלהם. 

עו"ד גירושין: הכתובת המתאימה עבורכם לטיפול בענייני גירושין

במקרים רבים בני זוג לא מצליחים להמשיך לשמר את האידיליה הזוגית, ולעיתים יחליטו להתגרש, כמוצא האחרון וכהחלטה הנכונה ביותר עבורם. זו סוגיה כואבת רגשית, זוגות רבים נאלצים להתמודד מול מציאות חדשה שלא הכירו, ולא יודעים לאן לפנות לייעוץ מקצועי, כדי להסדיר את ענייני הרכוש, למשל, לאחר הפרידה הזוגית.  במקרים של גירושין, מומלץ לפנות אל עו"ד גירושין, אשר יוכל לסייע בעניינים הנלווים לגירושין, ולתאם בצורה הוגנת ככל האפשר, את חלוקת הנכסים והרכוש בין בני הזוג, וכן חלוקת משמורת משותפת על הילדים, במידה ומעורבים גם ילדים בתהליך זה. בכל מקרה של גירושין, רצוי לטפל בסוגיות המשפטיות והחוקתיות הנלוות לכך, מול גורמים מקצועיים, כגון עורכי דין המתמחים בדיני משפחה, אשר יוכלו לסייע לכם בהיבטים המשפטיים בתהליך של הגירושין. 

היכן תוכלו למצוא עורכי דין בתחום גירושין?

במדינתנו קיימים עורכי דין רבים המתמחים בענייני גירושין ויוכלו לסייע לזוגות בעניינים החוקתיים הנלווים להליך זה. אין לחשוש, ניתן לפנות לעורכי דין המתמחים בגירושין, כדי שיוכלו לסייע לזוגות לחלק את הרכוש ביניהם בצורה הוגנת וכן חלוקת משמורת על הילדים שלהם. מומלץ לפנות אל גורם מקצועי שיסייע לכם בכך, כדי לסיים את הקשר הזוגי ללא עימותים מיותרים, ובאמצעות תיווך מקצועי משפטי הוגן, אמין ויעיל. המטרה, בסופו של דבר, ששני בני הזוג יוכלו לסיים את הקשר הזוגי בצורה נעימה, וכן לפתור קונפליקטים למיניהם, הנוגעים לענייני רכוש או משמורת על הילדים, באמצעות תיווך משפטי מקצועי שיסייע בכך. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, חפשו כבר כעת משרדי עורכי דין מומלצים לדיני משפחה, באזור המגורים שלכם, ופנו אליהם כדי לסיים את הקשר הזוגי בצורה מוצלחת ויעילה ככל האפשר עבור הצדדים המעורבים בתהליך זה. 

משמורת ילדים
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here