מחיקת חובות בהוצאה לפועל
צילוםpixabay
- פרסומת -

חברות ואנשים פרטיים רבים מוצאים את עצמם לא פעם, עומדים בפני אי יכולת להחזיר הלוואות שונות אשר הם לקחו, ביטוחים שונים, משכנתאות ועוד. אי יכולת זו, עלולה להוביל את אותם האנשים או החברות לפתיחת תיק בהוצאה לפועל. פתיחת תיק בהוצאה לפועל הוא מצב שאליו אדם או חברה יכולים להגיע, במידה ולא עמדו בתשלומי חובות שונים שהם חייבים לנושים כאלה ואחרים. ברגע שהאדם לא עומד בתשלומים הללו, הרי שהוא יקבל התראות על כך ואם איננו מסדיר חובותיו למרות ההתרעות, הרי שיפתח לו תיק בהוצאה לפועל ויחלו נגדו הליכי הוצאה לפועל.

לא מצליח לשלם את החובות שלך – מה כדאי שתעשה

אם אתה לא מצליח לשלם את החובות שלך מכיוון שאין לך את היכולת הכלכלית לעשות זאת, הרי שאין לך יותר מדי מה לעשות עם זה. בשלב מסוים שבו אדם או חברה אינם מצליחים לשלם חובות, הרי שהם לא יוכלו לקבל עוד הלוואות מהבנק או מכל גוף אחר. אותם אנשים יוכלו לבקש הלוואות מבני משפחה או חברים על מנת להסדיר את החובות שלהם, אך בהעדר הלוואות אלה, הרי שהנושים אשר להם אותם אנשים חייבים כסף, יפנו אל ההוצאה לפועל אשר תשלח מכתב אל החייב שמבקש ממנו להסדיר את חובותיו לכלל הנושים תוך 90 יום ממועד המכתב. אם האדם איננו יצליח לשלם את חובותיו, הרי שיחלו נגדו תהליכי הוצאה לפועל אשר יטילו עליו הגבלות שונות ויעקלו את כל רכושו. כל אדם אשר נפתח לו תיק הוצאה בפועל חייב לבחור בשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומומחה בתחום, אשר יסייע לו להתמודד עם המצב

מהו צו הפטר בתהליך הוצאה לפועל

בתהליך הוצאה לפועל, האדם יכול לבחור בהסדר מול הנושים או בפשיטת רגל. אם אין לאדם יכולת כלכלית להחזיר את חובותיו כלל, הרי הוא לא יצליח לשלם צו תשלומים שיקבע לו בידי בית המשפט ויאלץ להגיש בקשת מוגבל עבור הפטר בהוצאה לפועל. תהליך קבלת הפטר בהוצאה לפועל רלוונטי רק לאנשים מוגבלי תשלום אשר עומדים במספר קריטריונים. מטרתו של צו ההפטר הוא לאפשר לאדם להתחיל דף חדש, מבלי שהוא יאלץ לשלם את החובות שהיו לו דאז כלל. על מנת לקבל צו הפטר בתהליך הוצאה לפועל, שניתן בתהליך קצר יותר מתהליך פשיטת רגל, יש לבחור בעורך דין מקצועי, מנוסה ובעל סיפורי הצלחה רבים בתחום זה.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here