מה צריך לדעת במידה ועשיתם עבירה?
קרדיט: Freepik
- פרסומת -

ביטול רישום פלילי נעשה כאשר אזרחים הואשמו בעבירות מסוימות חשים כי הם אינם אשמים בעבירה שנגרמה וכי נעשה להם עוול בגזירת הדין, בנוסף ביטול רישום פלילי הינו דבר לגיטימי לדרוש שכן רישום פלילי הוא דבר אשר רשום למשך כל החיים של האדם. חשוב להבין שלא בכל סיטואציה תהיה האפשרות לבצע ביטול רישום פלילי, ישנם מקרים מדויקים שלשמם מתבצע ביטול רישום פלילי. רישום פלילי אינו מופיע רק במשטרה והוא מופיע בעוד גופים, בשל כך אנשים רבים אשר ביצעו עבירות פליליות חוששים להמשך הקריירה שלהם וההתקדמות המקצועיות שלהם. משרד עו"ד אסף כהן ושות' הינו משרד בוטיק אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך של ביטול רישום פלילי והוא ילווה אתכם צעד אחר צעד תוך שקיפות מריבית בשביל שתדעו אם יש סיכויים גבוהים לביטול התיק או לא.

 

חשודים בעבירה?

זימון לחקירה במשטרה דורש היוועצות עם עורך דין לפני, שכן המשטרה יכולה כביכול לזמן אתכם לזימון שעל הנייר יכול להיראות תמים, אך בפועל למשטרה יש כלים מתוחכמים משלה על מנת שלא תיוועצו עם עורך דין קודם לכן ועל מנת להלחיץ אתכם טרם הפגישה. זימון לחקירה אכן יכול להוות דבר תמים, אך חשוב שנתייעץ תחילה עם עורך דין מוסמך שיעניק לנו שקט וביטחון נפשי לפני זימון לחקירה במשטרה ויתדרך אותנו כך שנגיע הכי מוכנים שאשפר לתחנת המשטרה.

 

איך להיחלץ מכל בעיה

בשביל שנחלץ מכל בעיה פלילית מכל סוג שהיא, חשוב שנתייעץ תחילה עם עורך דין פלילי מומלץ, וזאת על מנת שעורך דין פלילי מומלץ ייתן לנו את השקט הנפשי ואת הבטחון שאנחנו צריכים ויסביר לנו במפורט איך הוא מתכנן להוציא אותנו מהמקרה שאליו נקלענו, חשוב שניקח עו"ד פלילי מומלץ שכן העו"ד יידע להתנהל מול הגופים השונים, יש לו ניסיון בתחום, והוא יודע כיצד להפעיל לחץ במקומות השונים ובאיזה מקומות לגעת על מנת לחלץ את הלקוחות שלו ממצבים סבוכים, לשם כך תוכלו לשכור את שירותיו של משרד עו"ד אסף כהן ושות' שיעניק פתרון פנטסטי לכל בעיה פלילית שלכם וילווה אתכם באופן צמוד לכל אורך התהליך, המשרד הינו משרד בוטיק והתפיסה של המשרד היא הבנה מלאה של דרישות הלקוח, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון- 0502222253 ונעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

מה צריך לדעת במידה ועשיתם עבירה?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here