קרדיט FREEPIK
- פרסומת -

בעקבות תאונה שמתרחשת במקום העבודה עשויה להיפגע באופן משמעותי היכולת להמשיך ולעבוד באותו עיסוק ולהתפרנס בכבוד. לכך מצטרפים ימי עבודה רבים שהוחסרו, הצורך בקבלת טיפולים רפואיים שעולים כסף ובעיות נוספות. על כן יש לפעול על מנת לקבל פיצוי מגורמים רלוונטיים ואת הדרך יש לעשות באמצעות עורך דין תאונת עבודה.

מיהו עורך דין תאונת עבודה

עורך דין תאונת עבודה בעל מקצוע אשר באופן כללי תחום התמחותו הוא דיני נזיקין, ובאופן פרטני יותר מתמחה בכל הקשור אל הביטוח הלאומי ותביעות המוגשות כנגד חברות ביטוח. עורך הדין מכיר היטב את התנהלות המערכות והחברות הללו ואת האופן שבו הן נוטות לדחות תביעות באופן מלא או חלקי, להציב תנאים מסורבלים וארוכים ולגרום ללקוחות להתייאש ולוותר. עורך דין אינו חושש מסוללות החוקרים הפרטיים ועורכי הדין ופועל באופן נחרץ ובמרץ למען האינטרסים של הלקוח. למעשה הוא מלווה את הלקוח לכל אורך השלבים החל בהגשה של טפסי תביעה, דרך הצגה חוות דעת רפואיות, ייצוג בדיונים של ועדות רפואיות, הגשת ערעורים על החלטות, וגם בבית המשפט במידת הצורך.

הקשר בין עורך הדין וסכום הפיצויים

אם ניקח למשל את הביטוח הלאומי נראה שבעקבות תאונת עבודה ניתן לקבל דמי פגיעה לאורך שלושה חודשים ולאחר מכן מענק חד פעמי בסכום גבוה או קצבה בסכומים משתנים מדי חודש. כמו כן ניתן לקבל מימון של הוצאות רפואיות הקשורות לתאונה, מימון של שיקום מקצועי ועוד. יחד עם זאת פעמים רבות תביעות לביטוח לאומי נדחות או לא מתקבלות במלואן, ובמקרים רבים אחרים נקבעים אחוזי פגיעה בכושר השתכרות שהינם נמוכים, דבר המשפיע באופן מיידי על הכסף שאפשר לקבל.

עורך דין תאונת עבודה מכיר היטב את התנהלות המוסד לביטוח לאומי ומלווה אתכם כבר מהשלב הראשון למילוי נכון של הטפסים באופן שאינו פוגע בסיכויים שלכם ומגדיל את האפשרות לקבלת פיצויים. כמו כן עורך דין יכין אתכם לקראת התייצבות בוועדה הרפואית וישיג חוות דעת שתומכות בטענות שלכם. ככל שמדובר בייצוג מקצועי כך גדלים הסיכויים שהמוסד לביטוח לאומי יתייחס אליכם ברצינות, יכיר בתאונת העבודה ויקבע אחוזי נכות מוגדלים כפי שבאמת מגיע לכם.

מה משמעותו של עורך דין תאונת עבודה? ומה וחשיבותו לקבלת פיצוי הולם?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here