מבטיחים את הדרך בה חייכם ינוהלו בעתיד
- פרסומת -

אחד הפחדים המשמעותיים ביותר בחייהם של רבים הוא בעובדה כי ביום מן הימים, המוח והגוף כבר לא יתפקדו בצורה אליה אנו רגילים, וכי אז נהיה נתונים לחסדיו של אדם אחר. בעוד שהמחשבה הזו אכן מטרידה את מנוחתם של אנשים רבים, הרי שאתם לא חייבים לחשוש מן המצב המורכב הזה במידה ואתם בוחרים מראש את האדם אשר יהיה ממונה על כל ענייניכם הרפואיים, כלכליים ומשפטיים. המשיכו לקרוא וגלו כיצד ניתן יהיה להשלים את הפעולה הזו.

רוב האנשים מכירים את המונח- אפוטרופוס, שהרי זה האדם אשר יהיה ממונה על צרכינו במקרה בו חלילה לא נהיה כשירים מספיק לעשות זאת בכוחות עצמנו. אך במהלך שנת 2017, נפלה ההחלטה לתקן את חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, וכעת עומדת בפניכם האפשרות לבחור בדעת צלולה את האדם שיהיה אחראי עליכם במקרים שכאלו. על מנת להשלים את הצהרה זו בצורה מדויקת ושעונה על רצונכם, ניתן יהיה ליצור קשר עם משרד עורכי-דין גוטרמן ושות', אשר מעניקים את המענה המשפטי הנחוץ לאוכלוסייה המתבגרת.

דואגים לעתיד כבר מעכשיו

כעת אין סיבה להסס, בפניכם עומד אחד הכלים היעילים ביותר שנועד להבטיח כי כל ענייניכם, בין אם הבריאותיים או הכלכליים, יתנהלו על ידי אדם עליו אתם סומכים ובוחרים בו למשימה זו בעתיד. מסמך זה ידוע בשם ייפוי כוח מתמשך, והוא כלי משפטי אשר מעניק לכל בוגר הכשיר לקבל החלטות, לקבוע מי יהיה זה שיטפל בענייניו במועד בו לא יהיה כשיר מנטאלית להבין ולקבל החלטות בנוגע לחייו. מייפה הכוח, אתם, יכול לקבוע מי יטפל בכל תחום ומה יהיו תחומי אחריותו, בין אם בנושאים כלכליים או בהחלטות רפואיות שונות.

מוודאים כי ייפוי הכוח נערך כשורה

חשוב לציין כי בשעה שאתם מבקשים לערוך ייפוי כוח מתמשך, חשוב יהיה לפנות אל שירותיו של עורך דין מקצועי בתחום עיסוק זה, זאת על מנת להבטיח כי הוא יוכל ללוות אתכם בתהליך בכל שלב. מעבר לעובדה כי הוא יעניק נופך משפטי למסמך, הרי שהוא יהיה זה אשר יסייע לוודא כי ייפוי הכוח נערך כשורה, זאת מבלי שהופעלו על מייפה הכוח לחץ או השפעה בלתי הוגנת.

משרד עורכי-דין גוטרמן ושות', מעמיד את שירותיו המקצועיים לרשותכם ויסייע בעריכתו של ייפוי הכוח שיאפשר לכם לקחת שליטה על חייכם כבר מעכשיו. צרו קשר עם המשרד באתר או במספר הטלפון 050-9695518.

מבטיחים את הדרך בה חייכם ינוהלו בעתיד
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here