לרכוש ולהשכיר בצורה נכונה

לרכוש ולהשכיר בצורה נכונה
קרדיט CANVA

אחד הדברים היותר חשובים בהשכרת דירות, רכישתם ואופן ההתנהלות עם הדירות זה ללא ספק פנייה אל עבר עורך דין דירות אשר דרכו תוכלו למעשה לנהל בצורה טובה ואיכותית את משאי המתן השונים, ניסוח החוזים, שכירת הדירה, מכירה של הדירה וכו'. כמו כן בשביל לבחור את העורך הדין הטוב ביותר ישנם מספר דגשים חשובים לבחירתו והם:

  • מיומנות- הבינו מהי המיומנות של עורך הדין שלכם, תחום התמחותו, הניסיון שלו, הבנתו במיסוי מקרקעין וכן הבנתו בנושאי נדל"ן ודירות.
  • ניסיון- ללא ספק זהו פרמטר חשוב, שכן אנו נרצה לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה ומיומן אשר יודע להתנהל עם דירות בצורה איכותית ומדויקת ואשר כבר התעסק עם דירות על כלל צורותיהן בין אם זה השכרה, מכירה וכו'.

לשם כך תוכלו לפנות למשרד עורכי הדין דוד עזרן ונדאג עבורכם עבור התנהלות שותפת בדירה שלכם, בין אם זה מכירה של הדירה, מסי שבח, השכרת הדירה ועשיית חוזה וכן כל ההתנהלות בנושא זה. בנוסף לכך משרדנו מתמחה בכל הנושאים אשר קשורים לתחום המקרקעין תוך כך שאנו דוגלים בעבודה קפדנית ואיכותית. אנו במשרדנו מאמינים בעשיית הטוב ביותר עבור לקוחותינו תוך עבודה ללא פשרות.

להבין במדויק כמה צריך לשלם

בשביל להבין בצורה טובה וברורה כמו נצטרך לשלם במקרים של מס השבחה אנו נהיה חייבים את שירותיו של עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין אשר דרכו נוכל למעשה לדעת מהם הסכומים אשר נצטרך לשלם. כמו כן חשיבותו של עורך הדין הינה קריטית שכן עורך דין מנוסה ומיומן אשר מבין בתחום מיסוי המקרקעין בצורה מעמיקה יודע להגיד לנו באופן מדויק האם אנו זכאים להנחות מיוחדות, פטור מתשלום וכו'. בנוסף לכך עורך הדין הינו בקיא בכל הקשור למס שבח, מס רכישה וכו', וכן מי הם האנשים אשר זכאים לו בצורה מדויקת ובכך להפחית עבורכם (בעלי הנכס), את העלויות השונות.

מסמכים בזוגיות

אחד מן המסמכים ההכרחיים אצל זוגות נשואים זהו הסכם לחיים משותפים אשר דרך הסכם זה תוכלו באופן מדויק לחלק את הרכוש שלכם בצורה שווה ומסודרת וכן להתנהל באופן נכון יותר ובריא יותר. בשביל לעשות הסכם בצורה טובה ואיכותית יש צורך בעורך דין מוסמך. לשם כך תוכלו לפנות למשרד עורכי הדין דוד עזרן אשר הינו עורך דין מיומן בכל הקשור לנושאי מקרקעין, צוואות, ירושות ועוד. משרדנו יספק עבורכם את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר תוך הקפדה על עבודה ללא פשרות. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 054-3233383 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
השאלות שחובה להתייחס אליהן לפני ניסוח חוזה גירושין
על-פי סטטיסטיקות עדכניות של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 1 מכל 3...
המדריך המלא לגירושין בישראל לשנת 2024
המדריך המלא לגירושין בישראל לשנת 2024 הגירושין הוא תהליך משפטי מורכב שבו...
מישהו דואג למשפחה שלכם כשאתם לא יכולים לעשות זאת
לעורכי דין יש תפקידים חשובים מאוד לא רק כמתווכים במצבים...
איך מתנהלים בעסקאות נדל"ן ולמה חשוב שיהיה ליווי משפטי
החיים מפתיעים אותנו במגוון של סיטואציות בין אם בעולם הנדל"ן...
עורך דין מומלץ לדיני משפחה - המלצות ושיקולים בבחירה
בעת פנייה לגירושין, אחד ההיבטים הקריטיים ביותר הוא בחירת עורך...
לעצור באמצע החיים לתכנון מחודש
מבט לאחור על החיים נותן לנו המון פרספקטיבה על מה...
יש דרכים טובות יותר להתגרש, מבלי להילחם
גירושין לא חייבים להפוך למלחמה מדממת ואפשר לשמור על שלום...
למה כדאי לשכור עורך דין ירושה
כל כך הרבה פעמים אנחנו חושבים שלנו זה לא יקרה,...
לנצח בתיק גירושין בלי מלחמות מיותרות
כל גירושין הם קשים גם כאשר הם נעשים בהסכמה ובתיאום...
כיצד מגיעים למצב של חדלות פירעון
עם העלייה במחירים וחוסר העלייה בשכר בהתאם, אין ספק שבישראל...
דילוג לתוכן