לקבל את המגיע לכם בעקבות תאונת דרכים

לקבל את המגיע לכם בעקבות תאונת דרכים
קרדיט Canva

תאונות דרכים הן אירוע לא נעים בכלל, גם אם זו תאונה המוגדרת כקלה. הנזק יכול להיות גדול ונוגע לתחומים שונים: בריאותי- פיזי ונפשי, כלכלי, ואם זו תאונה קשה יש לה השלכות רבות שיכולות לבוא לידי ביטוי גם אחרי שהטיפול הרפואי והשיקום מסתיימים. פעמים רבות בעקבות תאונה ישנו שינוי ביכולת ההשתכרות או המצב הנפשי והיכולות בכלל ולא תמיד קל להוכיח את הקשר בין הדברים. לכן, למרות שישנו חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הכולל את כל הסעיפים הנוגעים להתנהלות לאחר תאונת דרכים, כיצד נקבע גובה הפיצויים ועוד, חשוב לפנות לעורך דין מומחה בתחום שילווה אתכם וינחה אתכם בכל שלבי התביעה. עו"ד יזיד עומאר הוא מומחה בנזיקין ותאונות דרכים במיוחד.

להתנהל בראש שקט אחרי תאונה

במיוחד אם זו תאונה שנגרמו בעקבותיה נזקים משמעותיים כמו פגיעה גופנית, חשוב קודם כל שתתמקדו בטיפול הרפואי ובשיקום. עם זאת, כדאי לחפש עורך דין לענייני תאונות דרכים שילווה אתכם כבר כעת. הדבר חשוב כי כל מסמך המעיד על הוצאה הקשורה לתאונה, בין אם היא רפואית, הוצאה על ציוד, פיזיותרפיה, טיפולים וכמובן מסמכים רפואיים המעידים שיש קשר בין התאונה לבין ההוצאות בגלל מצבכם הרפואי. עורך הדין ינחה אתכם לאסוף כל מסמך שיכול להוות ראיה משפטית. מעבר לכך שתשמרו את כל המסמכים, עורך הדין יעשה כל מה שצריך כדי שתוגש תביעה מסודרת לחברת הביטוח, תביעה שלא תאפשר לה לחמוק מתשלומים שהם מעבר לבסיס. ישנם מצבים מיוחדים בהם אין חברת ביטוח לתבוע כי הרכב האחר אינו מבוטח. אז ישנה קרן מיוחדת בשם קרנית שהיא הכתובת לתביעה. כאמור עורך הדין יעשה לכם סדר בדברים.

עורך דין לכל סוג של פגיעה

תאונות דרכים הן חלק מתחום גדול יותר הנקרא נזיקין ועוסק בכל מה שקשור לפגיעות גוף או רכוש. עורך דין לענייני נזיקין הוא הכתובת לפנות אליה בכל סוג של פגיעה. לרוב עורך דין נזיקין יתמקד בתחום מסוים כמו תאונות דרכים, רשלנות רפואית או תאונות עבודה, אך עדיין עורך דין תאונות דרכים מגיע מתוך תחום הנזיקין ולכן יוכל לסייע גם כאשר תאונת הדרכים נחשבת גם לתאונת עבודה (אם התרחשה במסגרת העבודה או אפילו בדרך אליה או ממנה). בכל מקרה, חשוב לחפש עורך דין בצורה מושכלת וסבלנית. לראות שיש שילוב בין מקצועיות רבה וניסיון בתיקים מסוג זה לבין אנושיות ואמפתיה החשובות כ"כ במיוחד במקרה של תאונות דרכים. עו"ד יזיד עומאר מציע ללקוחותיו גם ניסיון ומקצועיות וגם יחס אישי. למידע נוסף וייעוץ משפטי חייגו > 052-3722314

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
הכל על עיקולים ופתרונות
כל אדם או עסק פרטי שלא שילם חובות לנושים באופן...
פריחת הנדלן היא הזדמנות לכולם
בשנים האחרונות נדלן הפך להיות מכרה הזהב של אנשים רגילים...
להתמודד עם עבירות תעבורה חמורות- איך עושים את זה?
הנהיגה בכביש היא מורכבת, דורשת ריכוז רב וציות לחוקים רבים....
מציאת עורך הדין הנכון לכם- איך תעשו את זה?
עורך דין פלילי  ממלא תפקיד חיוני בשמירה על הצדק ובהגנה...
עו"ד אתי חסיד: תגן על הזכויות שלכם ותילחם בשבילכם
עורך דין הטרדה מינית הטרדה מינית הינה מושג כללי והיא מתייחסת...
מיהו עורך דין צווארון לבן?
אם שמעתם פעם על עבירות צווארון לבן, חשוב מאוד שתדעו...
המגזר הכפרי בישראל לא תמיד שליו כל כך
שינויים שונים שחלים במדיניות הקרקעות בישראל, במציאות החיים ובמעמד החקלאות...
איך לפתוח עמותה או גוף ללא מטרת רווח בישראל
הקמה של ארגון ללא כוונת רווח אם יש לכם רעיון טוב...
כל מה שצריך לדעת על הקמת עמותות ללא רווח או עם תהליך רישום חברה
הצעד הראשון בהקמת עמותה ללא מטרות הקמת עמותה ללא מטרות רווח...
מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין לנזקי גוף?
העולם שאנחנו חיים בו הוא עולם מודרני ומפותח, אך יש...
דילוג לתוכן