עורך דין לדיני משפחה
Credit: Pixabay.com
- פרסומת -

ההחלטה שלכם לסיים את מערכת היחסים היא החלטה שנובעת מתוך תחושה אישית אבל גם מתוך מיצוי של מערכת היחסים הנוכחית שלכם. ועדיין בהנחה שאתם נשואים כדת, זה לא תהליך פשוט והוא דורש מכם לעבור גירושין, ולדאוג לכל נושא הבית והמשפחה בצורה המקצועית הטובה ביותר. כלומר, אתם צריכים לפנות לעזרתו של עורך דין גירושין מקצועי ומיומן מעצבת של משרד עורכי הדין המאם חליחל כדי לקבל פתרונות ותשובות לכל שאלה ולבנות את ההתמודדות שלכם בתיק.

אם כבר החלטתם, אז כדאי לדאוג להליך הוגן

בהנחה שכבר לקחתם את ההחלטה ואתם בוחרים לפרק את מערכת היחסים שלכם, הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת היא על ידי ליווי אישי של עורך דין. מגיע לכם על פי חוק לקבל ייצוג של עו"ד גירושין בכל תיק. גם אם יש מישהו שאומר לכם אחרת. אז כדאי שתכירו את הזכויות שלכם, תיקחו החלטה, ותבינו מה הן הציפיות שלכם מאנשים משרד עורכי הדין לקראת העבודה המשותפת.

שמרו על כל בני הבית, כי אתם עדיין משפחה

יש המון אמוציות בתוך תהליך גירושים. כל אחד מגיע עם הרגשות והתחושות שלו. וגם הילדים שלכם מתמודדים עם התהליך המורכב של פירוק הבית כמו שהם מכירים אותו. אז כן, דווקא העובדה שיש לכם עורך דין לדיני משפחה שנמצא מחוץ לסערת הרגשות ויודע להסתכל על התמונה בצורה מקצועית, היא החלטה אמיצה שמשרת את האינטרסים של כל בני הבית ועוזרת לכן להתמודד עם התקופה הקשה מתוך כבוד הדדי ואהבה למשפחה שהייתם.

הבטיחו שהילדים מקבלים את מה שמגיע להם

כאמור, האתגר הגדול ביותר במהלך גירושין הוא דווקא ההתמודדות עם הילדים. ברמה הרגשית הם נמצאים בלחץ לא פשוט בכלל, וחווים את הטלטלה הגדולה ביותר בחייהם. אבל ברמה הכלכלית תפסיק הלחץ דווקא נמצא בצד שלכם. אחרי שסידרת מאת נושא המזונות, אתם חייבים לעבור לטיפול בנושא הצוואה והירושה. ביחד עם עורך דין צוואות וירושות ניתן לדאוג לכך שהילדים יקבלו בדיוק את מה שמגיע להם, גם אחרי שאתם שיניתם את הסטטוס האישי שלכם.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין המאם חליחל מלווה משפחות ברגעים הכי מורכבים והכי קשים שלהם, כאשר יש צורך לדאוג לאינטרסים של בני המשפחה כולם. אנו עוזרים לכם למפות את הצרכים, ודואגים שכל אחד מבני המשפחה יסיים את תהליך הגירושין מרוצה ככל האפשר. לפרטים נוספים 04-6925187.

לפרק את הבית – זה עניין של החלטה ושל בחירה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here