לפרוע את החוב
- פרסומת -

המציאות הפיננסית בה אנו חיים איננה פשוטה כלל וכלל, כאשר רבים מאתנו נכנסים לחובות –ללא יכולת לפרוע אותם. במקרים רבים, הפתרון המומלץ ביותר כדי להתמודד עם מצב מורכב זה היא הכרזה על פשיטת רגל. לשם כך, תדרשו לקבל את הייעוץ המשפטי המקצועי והמקיף ביותר: החל מקבלת ההחלטה של החייב על פשיטת הרגל ועד קבלת ההפטר – עורכת הדין דנה פלד תעניק לכם את הסיוע המשפטי הנדרש לצד יחס אישי ומכיל לאורך כל שלב ושלב בהליך זה.

עורכת הדין דנה פלד, בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים, מנהלת את משרד עורכי הדין דנה פלד, בעברה שימשה כ-בא כוח מנהל מיוחד מטעמו של כונס הנכסים הרשמי. במסגרת תפקיד זה, עו"ד דנה פלד מבצעת מגוון סמכויות ופעולות, כדוגמת עריכת הסכמים והסדרי נושים. היא תשמח לעמוד לרשותכם.

עו"ד דנה פלד

מה רצוי לדעת על הליך פשיטת רגל?

הליך פשיטת רגל עצמו הינו מצב מורכב, ללא כל צל של ספק, אליו פונים אנשים פרטיים הנמצאים במצב של חדלון פירעון. במילים אחרות, הליך פשיטת רגל לאדם פרטי הינו מסלול בו אין ביכולתו של החייב להסדיר את חובותיו. מטרת הליך משפטי זה, המיועד ליחידים, עצמאיים ואף שכירים, היא כינוס נכסיו של החייב, מימוש נכסים אלו ופריעתם כנגד החובות לנושים.

במסגרת הליך זה, הנושים של החייב מוזמנים להגיש תביעת חוב בפשיטת רגל. במסגרת תביעה זו, יש ביכולתם של הנושים לבקש כי החוב הרלוונטי יילקח בחשבון במסגרת החזרת החוב. חשוב לציין כי תביעה זו ניתן להגיש לאורכה של חצי השנה הראשונה לאחר מתן צו כינוס הנכסים. בנוסף, תביעה זו תבחן על ידי מהנהל המיוחד של הליך פשיטת הרגל.

סיוע בהליכי פשיטת רגל – בסיועה של עו"ד דנה פלד

כדי לפתוח בהליך פשיטת רגל, על החייב להוכיח תום לב, כמו גם להציג את ההוכחות בגינן נוצרו חובות גבוהים אלו. כך או כך, כדי לפתוח בהליכים אלו ולסיימם על הצד הטוב ביותר, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין פשיטת רגל. זקוקים לסיוע משפטי בתחום זה? עורכת הדין דנה פלד תלווה ותייצג אתכם בכל שלב של התהליך מול הערכאות הרלוונטיות. לייעוץ וליווי משפטי התקשרו 050-5732660.

לפרוע את החוב
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here