עורך דין לדיני משפחה
Credit: Pixabay.com
- פרסומת -

ההתמודדות עם משבר במהלך הנישואין היא ללא ספק לא קלה ודורשת תעצומות נפש, על אחת כמה וכמה כאשר ההחלטה המתקבלת היא לפרק את התא המשפחתי ולפתוח בהליך גירושין. כיום החוק במדינת ישראל קובע כי טרם הגשת תביעות לפתיחת הליכי גירושין, הן לבית הדין הרבני והן לבית המשפט לענייני משפחה, יש חובה להגיש בקשה ליישוב סכסוך ולהגיע לפגישת גישור חובה המכונה פגישת מהו"ת (מידע, היכרות ותיאום), אליה מגיעים לבד, ללא עורכי הדין,  על מנת לנסות ולבחון האם ניתן להגיע להסכמות בכל הנוגע לגירושין ולמנוע ניהול הליכים משפטיים מיותרים. חשוב להתייעץ לפני הפגישה עם עורך דין מנוסה לגירושין שיכין וידריך אתכם באופן צמוד בכל ההליכים. חוק זה, אשר נחקק בשנת 2016, נועד להקל על בני משפחה שמעוניינים  להגיע להסכמות עם הצד השני ולנסות לקצר או למנוע הליכים משפטיים יקרים ומיותרים, אשר יכולים להימשך לעיתים שנים רבות.

לנהל משא ומתן

בסופו של יום, ישנם מספר נושאים מרכזיים שעליהם יש לצדדים מחלוקות בהליכי גירושין – חלוקת הרכוש ועניינים כלכליים לגבי הממון והנכסים המשותפים, המזונות והאחריות ההורית על הילדים המשותפים. כל אחד מהצדדים בגירושין וודאי מעוניין שהאינטרסים שלו ישמרו, שהוא יקבל את על מה שמגיע לו לעניות דעתו ושזמני השהות ומזונות הילדים יהיו לשביעות רצונו, אך בפועל על מנת להגיע להסדר הוגן שיהיה מיטבי עבורכם,  יש חשיבות רבה לנהל משא ומתן שיאפשר לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. על מנת להתמודד עם ההליך המורכב ולנהל את המשא ומתן על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין מומלץ ומנוסה או לקבל חוות דעת נוספת,  מעורך דין אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך וייצג אתכם במקצועיות  עם יחס אישי ומסירות.

לפנות אל המומחים בתחום

על אף שנדמה כי משמעות המילה גירושין היא פירוק התא המשפחתי והפרדת הצדדים, בפועל כאשר ישנם ילדים משותפים התא לא יכול להתפרק לחלוטין, ועל הצדדים לשים לב כיצד התהליך משפיע עליהם. גירושין פעמים רבות מתוארים כטראומה לילדים, אך בפועל התנהלות נכונה, יחסי כבוד הדדי והתחשבות יכולים למנוע או לכל הפחות לצמצם את השפעת ההליך על הילדים. בעקבות כך, במהלך ניהול הליכי גירושין חשוב לפנות אל עורך דין לענייני משפחה בצפון או באזור מגוריכם, אשר ידאג לשמור עליכם על מנת שתוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. ויפעל לטובת התא המשפחתי כולו. עורך הדין תבור גולדמן הוא עורך דין מנוסה  לדיני משפחה, גירושין וירושה, מגשר ונוטריון אשר פועל כעורך דין משנת 2004 וליווה משפחות רבות במהלך הליכי גירושין ברגישות, הבנה והכלה עם יחס אישי עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. אם גם אתם זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי, חוות דעת נוספת  וייצוג במהלך ניהול הליך גירושין רגיש, עורך הדין גולדמן ישמח לסייע. לפרטים נוספים התקשרו למספר 0502040222.

להתמודד עם הקושי
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here