עורך דין ירושה
Credit: Pixabay.com
- פרסומת -

זקוקים לעצתו של עורך דין ירושה? עניינים של צוואות וירושות אינם דברים שיש להקל בהם ראש. אדם לא תמיד מתכנן את זמן לכתו מן העולם, והרבה פעמים יוצא שאנשים נפטרים בטרם עת ללא שהכינו מראש צוואה מסודרת או אופן חלוקת ירושה הגונה. במקרים אלו ואחרים חשוב לכם לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי במיוחד על מנת לשפוך אור ולנהל את העניין בצורה רגישה ומכבדת. אצל עו"ד דויד יוסף תוכלו לקבל את כל המידע החיוני שאתם צריכים לגבי ניהול ענייני ירושות ויישוב סכסוכים לגבי צוואה בצורה הטובה ביותר.

עורך דין ירושה – כמה דברים בענייני כתיבתה

  • כל ירושה יכולה להתחלק על ידי הוראת הצוואה שהמנוח השאיר. הצוואה היא למעשה הכינוי שניתן למסמך משפטי במסגרתו הנפטר נותן הוראה לבאי הכוח מה לעשות בכל הונו שצבר במשך ימיו, אחרי לכתו מן העולם.
  • הצוואה הינה מסמך קריטי וחשוב ביותר. חוקי הירושה מכתיבים בצורה קפדנית ומדוקדקת כיצד לכתוב את הצוואה, באיזה צורה יש לנסח ולחלק אותה וכמובן מה קורה כאשר אופי החלוקה שהמנוח ציווה, אינו עולה בקנה אחד עם מה שהחוק לירושה קובע בנושאים אלו.
  • החוק קובע שאדם יכול לכתוב צוואה בכל מני דרכים. בראש ובראשונה, המקרה הבסיסי ביותר הוא כתיבה בכתב ידו של המנוח בפני הרשות המוסמכת – בית משפט, בית דין או רשם ירושות. הכתיבה צריכה להיעשות בנוכחות עדים.
  • גם אחרי שהאדם רשם את הצוואה בפני הרשות המוסמכת לכך, הוא יוכל לעדכן בה פרטים ולערוך שינויים כל עוד הם עולים בקנה אחד עם הכללים בחוק לענייני ירושה.
  • צוואה בכתב יד צריכה להיכתב על ידי המנוח עצמו טרם פטירתו, כולל חתימה ותאריך הכתיבה. צוואות אלו נחשבות לאותנטיות והאמינות ביותר במיוחד לאור העובדה שהן נכתבו ממש על ידי האדם בעל הרצון עצמו שביטא את עצמו בצורה אישית ומנומקת באופן הכי חופשי.

דואגים לשלום בין בני המשפחה

אצל עו"ד דויד יוסף אתם תקבלו שירות מקצועי, אדיב ואמין בכל הנוגע אל ענייני ירושה וסכסוך בנוגע למילוי צוואות. לעו"ד דויד יוסף ניסיון מקצועי עשיר ורחב היקף בתחומים רבים, בין היתר בנושאי צוואות, משמרות על הילדים, הסדרים וליווי הליכי גירושין ועוד. אם אתם צריכים עורך דין ירושה מהטובים בישראל, עו"ד דויד יוסף כאן בשבילכם.

כמה עולה לעשות צו ירושה אצל עורך דין
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here