כל מה שצריך לדעת על בחירת עורך דין

כל מה שצריך לדעת על בחירת עורך דין
קרדיט: freepik.com

רבים מאיתנו, במיוחד בגיל צעיר,  מכירים עורכי דין בעיקר מסדרות וסרטים. בסדרות וסרטים שתחום המשפט במרכזם, לרוב עוסקים בפלילים. הדבר לא מפתיע. תחום הפלילים הוא תחום מרתק ובו צריך עורך הדין להיות חריף ונוקב, לשים לב היטב לכל פרט ועבודתו כוללת מאבקים בלתי פוסקים בבית המשפט וכיוון שכאן התובעת היא המדינה ולא אדם פרטי או חברה, החדות של עורך הדין לצד מקצועיות ובקיאות בכל החוקים הקשורים לנושא התביעה הם קריטיים. בין אם אתם מחפשים עורך דין פלילי במרכז או במקום אחר, חשוב למצוא עורך דין עם הרבה מאוד ניסיון בתחום הפלילים ובמיוחד בתיקים דומים לשלכם שיהיה לצידכם הרבה לפני המשפט, עוד בשלב החקירה והגשת כתב אישום.

כשבריאות ומשפטים נפגשים

תחום הבריאות ותחום המשפטים הם תחומים חשובים ורבי משמעות בחיים שלנו, כל אחד בפני עצמו. חשיבותם מתגברת עוד יותר כאשר ישנו מפגש ביניהם, כאשר עולה העניין המשפטי בהקשר של טיפול רפואי שלא נעשה כפי משצריך. חשוב לציין שלא כל טיפול שלא צלח הוא עילה לתביעה משפטית בשל רשלנות רפואית. על התובע להציג הוכחות שטופל באופן הנחשב רשלני. גם אם הרופא עושה כל מה שעליו לעשות ונוהג בצורה מקצועית טיפולים רפואיים ובמיוחד ניתוחים יכולים גם שלא להצליח ואפילו יש סיכון לפגיעה, והמטופל יודע זאת מראש. עורך דין מומחה לרשלנות רפואית יוכל לקצר את הדרך ולהגיד לכם באופן מידי האם יש עילה לתביעה. גם אם כן, חייבים להוכיח קשר נסיבתי בין התנהלות הרופא לבין הפגיעה, ועד כמה שהדבר נראה פשוט, מדובר על עבודה לא קלה בכלל.

עורך דין- מיישב סכסוכים אך גם מונע אותם

תחום הפלילים ותחום הרשלנות הרפואית הם כמובן רק דוגמאות למישורים הרבים בהם עוסק עורך דין. הנושא המשפטי עולה לא רק כאשר נוצרים סכסוכים ומחלוקות אלא גם כדי למנוע אותם. חוזים הקשורים להקמה או התנהלות חברה, חוזי מכר או שכירות של דירה וגם הסכמי ממון- כל אלה נועדו למנוע סכסוכים עתידיים. כדי שסכסוך אכן יימנע, כל נקודה או תרחיש צריכים להיות מצוינים כך שלא יהיה מקום לסימני שאלה ובעת הצורך יהיה אפשר לשלוף את החוזה ולראות מה סוכם. בין אם אתם מחפשים עורך דין לעריכת חוזה ובין אם לייצוג כשעולה מחלוקת בכל היבט, חשוב לבחור עורך דין מומחה בתחום שיהיה גם אנושי ואמפתי ללקוחותיו. עו"ד מאיה רוטנברג עוסקת בענייני משפחה, רשלנות רפואית ופלילים והיא בעלת ניסיון רב בניהול תיקים בתחומים אלה בהצלחה רבה.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
השאלות שחובה להתייחס אליהן לפני ניסוח חוזה גירושין
על-פי סטטיסטיקות עדכניות של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 1 מכל 3...
המדריך המלא לגירושין בישראל לשנת 2024
המדריך המלא לגירושין בישראל לשנת 2024 הגירושין הוא תהליך משפטי מורכב שבו...
מישהו דואג למשפחה שלכם כשאתם לא יכולים לעשות זאת
לעורכי דין יש תפקידים חשובים מאוד לא רק כמתווכים במצבים...
עורך דין מומלץ לדיני משפחה - המלצות ושיקולים בבחירה
בעת פנייה לגירושין, אחד ההיבטים הקריטיים ביותר הוא בחירת עורך...
יש דרכים טובות יותר להתגרש, מבלי להילחם
גירושין לא חייבים להפוך למלחמה מדממת ואפשר לשמור על שלום...
לנצח בתיק גירושין בלי מלחמות מיותרות
כל גירושין הם קשים גם כאשר הם נעשים בהסכמה ובתיאום...
כיצד מגיעים למצב של חדלות פירעון
עם העלייה במחירים וחוסר העלייה בשכר בהתאם, אין ספק שבישראל...
בנושאים הרגישים ביותר של החיים יש לכם על מי לסמוך
כשאתם זקוקים לעורך דין אמפתי ומבין שיכול לערוך למענכם הסכם...
עורך דין גירושין מומלץ
עורך דין גירושין מומלץ
גירושין הם תהליך שכל זוג עובר בנפרד ואופי התהליך תלוי...
עורך דין לענייני תעבורה
הדרך לשקט נפשי עוברת בטיפול נכון
אנו חיים בתקופה שבה יש יותר ויותר עניינים רבים שדורשים...
דילוג לתוכן