כל מה שצריך לדעת לפני שפונים לעו
קרדיט תמונה FREEPIK
- פרסומת -

כשרבים פונים לעו"ד גירושין פונים אליו כי הם מרגישים שהם נמצאים בצומת דרכים – נדמה שאין כבר מה לעשות בנוגע לזוגיות, אין כבר איך להילחם עליה וכאילו נדמה שרק עו"ד גירושין ידע איך לסכם את התקופה, להוציא מהצד השני פרטים מסוימים ופריטים מסוימים ואתם תיפרדו שניכם בשלום או שלא בשלום.

אבל אנחנו מבינים אתכם, זוגיות היא לא דבר שהולך ברגל, לא על כל שטות צריך לפנות לעו"ד גירושין ואתם עצמכם – רוצים גם שלא לוותר עליה. זה מובן מאליו, חשוב מנשוא וזוגיות היא דבר שיש להילחם עליו בשיניים אם מרגישים שהיא מוצלחת, שיש תקווה כיוון שיש משהו להישען עליו, משהו שנותן לכם אוויר לנשימה, משחרר בכם משהו, נותן לכם משהו להיאחז בו. וזה בסדר גמור שלא הפסקתם להאמין, זה אפילו מצוין, כי אם מישהו מהצדדים מוכן להילחם עבור הזוגיות, מאמין שיש עוד תקווה ולא רוצה להניף את הדגל ולהתגרש באמצעות העזרה של עו"ד גירושין, כנראה שאין לכם עוד מה לוותר ולומר נואש, כי יש עוד טוב, יש עוד על מה להילחם. 

לא משנה מה – נמליץ לכם לא להרים ידיים

כפי שצוין בתחילת המאמר, זוגיות אינה דבר שיש לוותר עליו כל כך בקלות. התחתנתם עם הבנאדם המסוים הזה מבחירה, משהו בתחילת הדרך, היה שם, חי, בועט וקיים. בין אם המשהו הזה זו אהבה מטורפת, בין אם חיבור רגשי עמוק מהול במשיכה מינית ואינטימית מאד עם הבנאדם, משהו היה שם, שגרם לכם לרצות להתחתן עם הבנאדם הזה שבסופו של דבר נישאתם אליו. נסו לחשוב מה כן היה שם שכל כך אהבתם או התחברתם אליו, נסו להיזכר למה כל כך אהבתם את האדם אשר אתם איתו. 

כמו כן, אם אנחנו כבר הולכים בדרך הזיכרון, לפני שפונים לעו"ד גירושין, נסו להיזכר בחיוך ובאהבה בדייט הראשון שלכם. נסו לחשוב מה היה שם, בחוויה הזו, שגרם לכם לרצות כל כך לראות את האדם הזה אשר יצאתם איתו בפעם הראשונה בשנית, מה היה שם שהיה עבורכם כל כך צבעוני ומיוחד. מהנה. שהרגשתם שאתם חיים, נושמים מחדש ומחייכים מאוזן לאוזן. אם תנסו ותצליחו לצרוב אצלכם מחדש את הזכרונות הטובים, תוכלו בהתאמה שלא לפנות לעו"ד גירושין ולהציל את הזוגיות שלכם.

ואם קלו כל הקיצים ואתם שוקלים ללכת ולהתחיל הליך גירושין אצל עו"ד גירושין מן המניין, אנחנו ממליצים לכם לבחור בע"וד לענייני משפחה וגירושין ורד לוי. לוי טוענת וצודקת כי המפתח להצלחה בכל עניין שהוא הוא בבחירת עו"ד לענייני משפחה (וגירושין נכלל בתוכם) וותיק ומקצועי שיילחם עבורכם כדי שתצאו ותחוו את החוויה בצורה הכי טובה, חמה, ותרגישו שיש לכם גב ומקום.  

כל מה שצריך לדעת לפני שפונים לעו"ד גירושין – לזוגיות טובה יותר
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here