ידע כל אב בישראל: מה הם דמי מזונות?
- פרסומת -

ההחלטה להתגרש בהחלט לא פשוטה, אבל עבור אבות רבים אחד החששות המרכזיים קשור דווקא במזונות ובהסדרי הראייה. אם אתם ניצבים בפתחו של תהליך גירושין מורכב ואתם לא לגמרי בטוחים כמה זה יעלה לכם, איך נקבעים דמי המזונות או מהן הזכויות שלכם בתהליך הזה – רצוי שתדעו כי אתם לא לבד. עו"ד חיים פכטר משרד עורכי דין יעזור לכם להגיע רגועים וממוקדים הרבה יותר.

איך נקבעים דמי המזונות?

באופן כללי, תשלום המזונות הוא תשלום המחייב כל אב בישראל. מאחר שאחריות גידול הילדים איננה בלעדית לאם, גם אם היא זו שמקבלת את המשמורת (ועל כך נדבר בהמשך), הרי שהאב חייב לתרום את חלקו ולהעביר דמי מזונות מדי חודש. הסכום שייקבע תלוי בגורמים רבים, לרבות גובה השכר החודשי של האב ומצבו הכלכלי. כדי להבין מה משמעות הדבר מבחינתכם ומה צפוי להיות התשלום שייקבע במקרה שלכם מומלץ להתייעץ עם עורך דין מזונות ולתכנן היטב את המהלכים הבאים שלכם. עו"ד חיים פכטר, המחזיק בניסיון רב בדיני משפחה ובליווי זוגות בהליכי גירושין, יספק לכם את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם.

מה הזכויות שלך?

בשנים האחרונות מתרחשים לא מעט שינויים בתחום דיני המשפחה, ונראה כי גם בדמי המזונות חלים שינויים מבורכים – בוודאי מבחינת האבות. המשמעות ברורה: אם אתם ניצבים בפתחו של הליך גירושין ואתם חוששים לגורלכם או למצבכם הכלכלי ביום שאחרי, עם ייעוץ משפטי של עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון תוכלו לדעת בדיוק מה מגיע לכם, איך תוכלו לדרוש (ולקבל) הקלה בדמי המזונות ומה באמת האפשרויות שלכם. עבודה נכונה מהצעד הראשון היא זו שתבטיח לכם הגנה מלאה על כל הזכויות שלכם.

לפני הכול: מתייעצים

נדמה שהטיפ החשוב ביותר שנוכל להציע לכם הוא לעצור, לתכנן ולהבין בדיוק לאן אתם צועדים. בין אם אתם עדיין מתלבטים באשר לעתיד הנישואין ובין אם ההחלטה נפלה ואתם מתכוננים לחתימה על הסכם גירושין (בין אם בנועם ובין אם לא), ייעוץ משפטי הוא צעד קריטי. זה הזמן לבחור עורך דין גירושין בראשון לציון, להגדיר צרכים ויעדים ברורים – ולפעול להשגת המטרות שלכם. בעבודה נכונה ועם ליווי מקצועי של עורך דין עתיר ניסיון תוכלו להפיק את המקסימום מהתהליך, ועו"ד חיים פכטר עומד לרשותכם בכל שלב בדרך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד כבר עכשיו בטלפון 074-636-6072.

ידע כל אב בישראל: מה הם דמי מזונות?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here