קרדיט pixabay
- פרסומת -

אף על פי שאנחנו חושבים שיש זכויות טבעיות שמגיעות לנו מעצם היותנו אזרחי מבוגרים, כל מה שקשור לניהול כספים ופיננסים הוא עולם שלם של זכויות שיש בתוכו גם לא מעט חובות. זאת אומרת, שאולי אתם יכולים להחזיק חשבון בנק בישראל, אבל אם אתם מנהלים את חשבון הבנק שלכם באופן שאינו תואם את הדרישות המקצועיות והציפיות של הבנק, אז אתם יכולים להגיע במהירות למצב שבו יש לכם חשבון מוגבל ואתם כמעט ולא יכולים לבצע פעולות כדי לשמור על הכספים שלכם. התמודדות עם חשבון מוגבל היא עניין תלוי סיטואציה, מה שאומר שאתם חייבים להיעזר בידע ובניסיון של עורכת הדין מאיה לביא בשביל למצוא את הפתרון הנכון ביותר למצב שבו אתם נמצאים כעת.

מה הוא חשבון מוגבל ומה אתם צריכים לעשות?

חשבון מוגבל הוא חשבון בנק  אשר הבנק החליט לייצר הגבלה על סוג הפעולות שניתן לבצע בו, וגם על הנגישות לפעולות מסוגים שונים. יש הגבלות בכל מיני דרגות חומרה, בהתאם למצב הפיננסי אשר הוביל אתכם לסיטואציה של חשבון מוגבל מלכתחילה, ואתם צריכים להתמודד עם המצב החדש באופן הכי מקצועי שיש כדי למנוע תקלות חמורות בעתיד לבוא. ככל שיש לכם הגבלה יותר חמורה על חשבון הבנק שלכם, כך צריך לפנות במהירות לקבלת ייעוץ משפטי אצל עורכת הדין מאיה לביא ולתכנן את ההתמודדות עם הבעיה באופן המתאים לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם. אחרת, המצב רק ילך ויחמיר ואתם תמצאו את עצמכם בחוסר יכולת מוחלט להתמודד עם הדרישות של המערכת הבנקאית, עד לרמה שאתם לא מסוגלים לנהל חשבונות בנק בכלל.

כנסו לכאן למידע נוסף בנושא מחיקת חובות לבנקים.

מניעה מתחילה בשינוי בתפיסה הכלכלית

המניעה של בעיות שיוצרות חשבון מוגבל היא עניין של שינוי תפיסה כלכלית, וגם אם עכשיו אתם נמצאים במצב שיש לכם חשבון מוגבל, אז מה שאתם באמת צריכים לעשות להבטיח שאתם משנים את הרגלי החיים שלכם כשאתם יוצאים לדרך חדשה. אם כבר השקעתם כל כך הרבה מאמצים בתהליך משפטי, אז אל תפחדו לשנות גם את הרגלי החיים ובסופו של יום להימנע מבעיות כאלו לטווח הארוך כדי לשמור על הכסף שלכם בצורה טובה יותר.

חשבון מוגבל – מה קורה שמגיעים למצב כזה?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here