עו"ד סאמי אבו ורדה קרדיט: יח"צ
- פרסומת -

הוריה תובעים פיצויים מבעלי הסופר וחברת הביטוח * מומחה קבע לה 10% נכות לצמיתות

הורים רבים מכניסים את ילדיהם הקטנים לעגלות הסופר ועורכים יחד איתם את הקניות. אולם הדבר עלול להיות מסוכן. כך מתברר מתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בחיפה, לאחר שילדה כבת 4 נפגעה מחומר כימי שנשלך על רגלה.

ההורים , באמצעות עו"ד סמי אבו וטרדה מחיפה, מומחה לתביעות נזיקין הגישו את התביעה נגד "כלבו אחים סמארה בע"מ" וחברת  הביטוח "מנורה". בתביעה נטען כי לפני כשנתיים כאשר האם לקחה את  בתה הקטינה לקניות והושיבה אותה בעגלת הסופר השייכת לחנות, היא הכניסה לעגלה מצרכים שקנתה וביניהם היה "מסיר שומנים פגום ו/או עם מכסה פתוח אשר הונח על המדפים" וכאשר הכניסה אותו לעגלה הוא נשפך על רגלה של הילדה.

מחנות הכלבו פונתה הילדה בליווי הוריה למיון בבית חולים רמב"ם בחיפה, שם אבחנו הרופאים כי היא סובלת מכוויות בדרגה 2. הילדה עברה שטיפת פצע במים וסבון, טופלה על ידי תרופות ואלוורה ושוחררה לאחר מכן עם המלצות על החלפת תחבושות ומעקבים רפואיים.

בהמשך היא טופלה בקופת חולים, על ידי החלפת תחבושות ושוחררה עם המלצה על נטילת משחות. לטענת התביעה עד היום הילדה סובלת מכאבים ופצעים בכף רגל ימין. "בעקבות התאונה וכתוצאה ממנה נזקקה ותזדקק התובעת הקטינה לטיפולים רפואיים והיא נזקקת ותזדקק לעזרה מהזולת" נטען בתביעה.

לתביעה צורפה חוות דעת של מומחה לכירורגיה פלסטית, שבדק את הילדה קבע  לה דרגת נכות יציבה בשיעור של 10% בגין צלקת בולטת ומכערת בכף רגל ימין.

גובה הפיצוי הושאר להחלטת בית המשפט.

הילדה ישבה בעגלת הסופר וחומר כימי נשפך על רגלה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here