נוטריון מול עורך דין
מקור: FREEPIK
- פרסומת -

לאחר חקירת חשוד בעבירה, עשויה היחידה החוקרת לדרוש את הארכת מעצרו או לחילופין לשחררו. גם אם שוחררת לאחר חקירה, ייתכן מאוד שתוך זמן קצר תתקבל ההודעה מהפרקליטות או מהתביעה המשטרתית כי הוחלט להגיש כתב אישום בעניינך. ככל שמדובר בעבירות מסוג פשע, עומדת לרשותך הזכות לשימוע. זוהי ההזדמנות שלך להציג את כלל הטיעונים לחפותך לפני שהתיק מוגש לבית המשפט ולנסות להימנע מהליך פלילי שעשוי להימשך שנים רבות. כשזה מגיע להבטחת זכותך להליך הוגן, הבחירה בעורך הדין הנכון עשויה לעשות את כל ההבדל.

קיום שימוע בעניין חשוד בעבירה מהווה רכיב מרכזי וחשוב בזכות להליך הוגן ומאפשרת לך לטעון טענות בפני התביעה שיכולים לסייע להוכחתך חפותך, רגע לפני שיוגש כתב האישום. אם לא יעלה בידינו לבסס חפות בשלב זה, נהפוך בו ברגע מחשודים לנאשמים ומעתה ואילך, ממתינה לנו דרך ארוכה וקשה. לכן, בין אם נחשדת בעבירות מרמה, אלימות או בכל עבירה אחרת, חשוב לפנות לעורך דין בעל ניסיון והתמחות בתיקים דומים. עו"ד נדב גרינולד ייצג לאורך השנים חשודים רבים בעבירות והצליח להפריך את כל טיעוני הפרקליטות כבר במעמד השימוע. מאמצים אלו, סייעו ללקוחותיו לחזור לשגרה שפויה במהרה וחסכו להם מנה הגונה של עוגמת נפש.

ייצוג יסודי המגובה בידע משפטי מעמיק

מהרגע בו תתקבל ההודעה לפ סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי, יש לפעול מהר. כדי לייצג אותך על הצד הטוב ביותר, יהיה על עורך דינך לעבור על חומר הראיות ועל חומר החקירה בכדי להתחיל לבנות את ההגנה. לכן, חשוב שנקדים תרופה למכה ונערב אותו כבר בשלב החקירה או לפחות מיד לאחריה, כדי לאפשר לו לעבוד על התיק ביסודיות. נדב גרינולד ייצג חשודים רבים בעבירות אלימות ובעבירות חמורות רבות אחרות, שהתגלו במהלך השימוע כהאשמות חסרות שחר או לכל הפחות ככאלו אשר תוקפן מוטל בספק. היכרותו הנרחבת של עו"ד גרינולד עם שלל תקדימים ועם דיני הראיות החלים עומדת לרשותך לאורך כל ההליך הפלילי ומבטיחה הגנה משפטית מקצועית.

תמיכה ואוזן קשבת לאורך כל הדרך

גם אם הטיעונים לחפותך במהלך שימוע פלילי לא צלחו, אין צורך לומר נואש. לרשותך עורך דין בעל השכלה משפטית נרחבת בתחום הפלילי שייצג בתיקים רבים ומורכבים במגוון עבירות. בין אם נחליט לטעון לחפותך בדיון הוכחות או לפנות לפרקליטות במשא ומתן להסדר טיעון, יש לך כתובת לכל קושי או שאלה שעשויה לעלות לך והגנה המגובה בניסיון רב. כדי לקבל את ההגנה הנחוצה בהליך הפלילי שלך, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום במספר 077-9969352.

 

החשיבות בייצוג במהלך שימוע פלילי
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here