הדרך ארוכה אך מתגמלת

הדרך ארוכה אך מתגמלת
credit: canva

אנחנו רגילים לחיות ולהתפרנס מעמל חיינו בשגרה ולא כולנו מוכנים לרגע שבו העולם עלול להתהפך ולא נוכל לחיות כך עוד. כל מי שנאלץ להסתמך על קצבאות ותשלומים שונים בגלל מצבים כמו תאונות ומחלות יודע כמה קשה להגיע למצב שבו מקבלים סוף סוף את הפיצויים והתשלומים שמגיעים לכם. בדרך כלל, הביורוקרטיה המתישה שמתלווה לכך מייאשת רבים עד כדי כך שהם לא טורחים לברר כל מה שמגיע להם ומה מסייע להם במצבים הקשים בחייהם. זה גורם לרבים להידרדר למצב של עוני עד כדי כך שהם מאבדים את הבית או לא יכולים לקבל את הטיפולים שמסייעים להם דווקא במצבי חולי ונכות מסוימים. זה לא חייב להיות כך. כל מה שנחוץ הוא להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי בעזרת מי שמתמחה בכך ויכול להוביל אותנו במסלול הפתלתל עד הסיוע המבוקש. אם אינכם בטוחים איך זה יכול לקרות התייעצו עם עורכת דין אורית פז, שמייצגת אזרחים שנפגעו ממחלות ותאונות שונות מול חברות ביטוח ובעיקר ביטוח לאומי, כדי לדעת יותר על זכויותיכם.

בכל תאונה יש פיצוי

לא רבים יודעים שבכל תאונה מגיע פיצוי גם למי שגרם לכך משום שהחוק קובע זאת, ולכן לא רבים ממצים זכויות אלה. אחרים גם לא יודעים שלא רק חברות הביטוח של מי שמעורב בתאונה משלם לכם אלא גם ביטוח לאומי, וכאשר יש סיכוי שתסבלו מנכות ומהגבלות מסוימות לאורך זמן, על אחת כמה וכמה שיש להתייעץ עם עו"ד תאונות דרכים שייצג אתכם. לפעמים קורה שרק כמה שנים אחר כך אפשר להגיש את התביעה משום שיש לקחת בחשבון את מצבכם, ההידרדרות או השיפור בו וכיצד תושפעו מהתאונה לטווח הרחוק. לכן, יש לדאוג לתשלום מידי של כספים שיסייעו לכם להתקיים עד אז ואת זה יכול לעשות רק עורך הדין שלכם.

גם בעבודה יש מי שדואג לכם

ביטוחים שונים וגם ביטוח לאומי דואגים לכם במקרים שבהם אתם מעורבים בתאונות עבודה, או בתאונות מהעבודה או אליה. יש לכם זכויות שאפשר לממש כאשר פונים לביטוח לאומי ולביטוח של מקום העבודה, וחשוב לדעת מהן. אתם צריכים לדעת שיש מצבים שמשליכים לאורך זמן עליכם ולכן לא כדאי להישאר ללא פיצויים ותשלומים שמגיעים לכם כדי לעבור את הזמנים הקשים האלה, בעזרת עו"ד תאונות עבודה שדואג לכם. אפשר להתייעץ עם עורכת דין אורית פז שמסייעת לנפגעי תאונות למיניהן כדי למצות את הזכויות שלהם עד תום.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
איך מתחילים הליך פשיטת רגל?
תהליך פשיטת רגל עולה על הפרק כאשר אדם פרטי או...
עו"ד לענייני עבודה
עו"ד לענייני עבודה
בשנת 1969 חוקק חוק בית הדין לעבודה. על בסיס חוק...
הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו
זה נשמע לא פשוט ולא קל לדבר על הסוף בגיל...
יש מי שעומד לצידכם: איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה?
תאונת עבודה עלולה לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו – החלקה...
הדרך ארוכה אך מתגמלת
אנחנו רגילים לחיות ולהתפרנס מעמל חיינו בשגרה ולא כולנו מוכנים...
תאונות עבודה – על מה ולמה
תאונת עבודה יכולה להתרחש במספר מקרים, למשל בתוך מקום העבודה...
עו"ד אתי חסיד: תגן על הזכויות שלכם ותילחם בשבילכם
עורך דין הטרדה מינית הטרדה מינית הינה מושג כללי והיא מתייחסת...
מספר מושגים משפטיים שחשוב לדעת
מהו בעצם רישום מדגם? רישום מדגם אינו מונח נפוץ או מוכר...
עורך דין להסדר חובות עורך דין חדלות פירעון
אחת הזרועות המרכזיות של רשות הגביה והאכיפה היא ההוצאה לפועל....
מה עושים במקרה של סכסוך עסקי
שותפים עסקיים מתמודדים לעתים עם מחלוקות ואי הסכמות מול השותפים...
דילוג לתוכן