הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו

הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו
קרדיט Canva

זה נשמע לא פשוט ולא קל לדבר על הסוף בגיל צעיר, אבל כל מי שיש לו משפחה, נכסים וכספים ורוצה להבטיח שהם יגיעו במקרה פטירה ליורשים הנכונים שלו חייב לדעת שחוקי הירושה בישראל אינם בדיוק מה שרואים בטלוויזיה, בסרטים. חוקים אלה קובעים חלוקה אחרת של העיזבון ולפעמים היא אפילו לא תואמת את מה שאתם רוצים באמת שייעשה בעיזבון שלכם. במקרים כאלה מומלץ לא לוותר ולא להניח לרגע האחרון את הטיפול בכך, למרות שזה אולי מעורר חשש. רצוי לוודא כבר בהקדם עריכת צוואה על ידי עורך דין מנוסה שמנסח אותה נכון מבחינה חוקית, כך שתהיה קבילה בבית המשפט כשיבקשו צו קיום צוואה ויימנעו מחלוקות והליכי ערעור עליה. הסכסוכים המשפחתיים שנובעים מאי עריכת צוואה כזאת עלולים לקרוע את המשפחה ולבזבז משאבים רבים על מלחמת ירושה בבתי משפט, במקום שייהנו ממנה היורשים האמיתיים שרציתם שיקבלו זאת. בדיוק בשביל זה משרד שפירא בוטרמן עו“ד ונוטריון מטפל בדיסקרטיות בצוואות ובצווי קיום ירושה בצורה האמינה והאחראית ביותר כדי להבטיח את התקינות והחוקיות של צוואות לקוחותיו. למשרד שפירא בוטרמן יתרון משמעותי נוסף לשומרי מסורת – הצוואות מנוסחות כך שהם תקפות על פי ההלכה היהודית, כך שלא ניתן יהיה לערער על הצוואות לא בבתי המשפט ולא בבתי הדין הרבניים.

לשמור על הזכויות שלכם בעבודה

היום כולם עובדים מכל מקום בכל שעה ובכל יום, מלבד אלה שמקפידים על השעות שבהן לא עובדים, בדרך כלל בשבתות ובחגים. היום נוספים גם חוקים חדשים שמשתדלים לא לקפח את רווחת העובדים כמו חוקים שמונעים פנייה לעובדים גם לאחר שעות העבודה כדי לא להטריד אותם בבית ולתת להם את הזכות לחיים פרטיים. שמירה על חוק שעות עבודה ומנוחה היא בסיס מאוד חשוב לכל תיק שקשור ללקוחות בנושאים כאלה כדי להיאבק על זכותם לא לעבוד שעות נוספות בלא תגמול כספי לפי ערך ש"נ וכן לא לעבוד בשבת, או לחילופים לחילופין לקבל יום מנוחה אחד באמצע השבוע לבחירתם, כפי שהחוק מחייב. זה מונע אפליה של עובדים ומאפשר להם להגיע לכל תפקיד במשק שהם מתאימים לו.

מי נלחם למענכם?

עורכי דין שנלחמים למענכם הם עורכי דין מסורים שמוכיחים לכם שהם מתכננים תכנית עבודה ומאבק על הזכויות שלכם בכל מהלך. זה לא חייב להגיע למשפט אלא יכול להיפתר הרבה לפני כן הודות למשא ומתן או גישור חכם ויצירתי שהם יכולים לנקוט כדי לעזור לכם לנצח במקרה. אם אתם מחפשים עורכי דין שאינם מתלהמים אבל נלחמים במסירות למען הלקוחות שלהם, מומלץ לפנות לייעוץ אצל שפירא בוטרמן עו“ד ונוטריון, משרד ותיק ומקצועי שפועל למען הלקוחות שלו בכל צעד שנדרש כדי להבטיח את האינטרסים שלהם.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
איך מתחילים הליך פשיטת רגל?
תהליך פשיטת רגל עולה על הפרק כאשר אדם פרטי או...
עו"ד לענייני עבודה
עו"ד לענייני עבודה
בשנת 1969 חוקק חוק בית הדין לעבודה. על בסיס חוק...
הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו
זה נשמע לא פשוט ולא קל לדבר על הסוף בגיל...
יש מי שעומד לצידכם: איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה?
תאונת עבודה עלולה לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו – החלקה...
הדרך ארוכה אך מתגמלת
אנחנו רגילים לחיות ולהתפרנס מעמל חיינו בשגרה ולא כולנו מוכנים...
תאונות עבודה – על מה ולמה
תאונת עבודה יכולה להתרחש במספר מקרים, למשל בתוך מקום העבודה...
עו"ד אתי חסיד: תגן על הזכויות שלכם ותילחם בשבילכם
עורך דין הטרדה מינית הטרדה מינית הינה מושג כללי והיא מתייחסת...
מספר מושגים משפטיים שחשוב לדעת
מהו בעצם רישום מדגם? רישום מדגם אינו מונח נפוץ או מוכר...
עורך דין להסדר חובות עורך דין חדלות פירעון
אחת הזרועות המרכזיות של רשות הגביה והאכיפה היא ההוצאה לפועל....
מה עושים במקרה של סכסוך עסקי
שותפים עסקיים מתמודדים לעתים עם מחלוקות ואי הסכמות מול השותפים...
דילוג לתוכן