האם הדו
- פרסומת -

לפני שאתם רצים לשלם דו"ח בפעם הבאה כדאי שתקראו היטב את עובדות המקרה שלהלן: לאחרונה פנתה אליי נהגת תושבת מושב חצב שקיבלה דו"ח ובנוסף 6 נקודות בגין נסיעה נגד כיוון התנועה.

מברור שערכתי עלה כי העיריה התנהלה באופן תמוה וזאת בלשון המעטה נציגיה ערכו וועדת תמרור ביום 08/02/18 אולם באופן מפתיע נציגת המשטרה חתמה על פרוטוקול הדיון רק ביום 05/03/18 וראש העיר ביום 06/03/18.

חרף האמור לעיל פעלה המשטרה בנחישות רבה ורשמה כנגד הלקוחה שלי דו"ח בגין נסיעה נגד כיוון התנועה שעה שהיה ברור כי התמרור שהוצב במקום נעדר נפקות משפטית באותה העת.

לטעמי משנה חומרה יש לראות בעובדה שלצד דו"ח זה ישנן 6 נקודות חובה, עניין זה כשלעצמו עלול בנסיבות מסויימות של חלק מציבור הנהגים לתוצאות קשות לרבות שלילת רשיון הנהיגה בפועל.

לראות את העובדות ולא להאמין שכך זה עובד, למזלה של הנהגת הדו"ח ניתן לה ב – 04.03.18 ואילו נציג המשטרה חתם ב 05.03.19 וראש העיר ב – 06.03.19, למען הסר ספק יצויין מיד כי… הוועדה התכנסה ב – 08.02.18, דהיינו כמעט חודש טרם חתימותיהם של נציג המשטרה וראש המועצה.

בסופו של יום מישהו בלשכת המפכ"ל ובלשכת ראש אגף התנועה קיבל את טענותיי לפיהן הצבת התמרור טרם אושרר על ידי נציג המשטרה וראש העיר הופכת אותו לבטל מעיקרא, בשל  חומרת העניין הדו"ח בוטל לאלתר ואיתו 6 הנקודות שקיבלה הנהגת בגינו.

עוד יצוין כי כאשר פנתה הלקוחה בבקשה לביטול הדו"ח למשטרת ישראל נתבקשה הנהגת להמציא אישור מהעיריה בדבר חוקיות התמרור !

האם יעלה על דעתכם שהעירייה תמציא ללקוחה אישור מסוג זה ?

האם נציגת המשטרה שחתמה על פרוטוקול הוועדה רק ביום 05.03.18 לא ידעה שכך עשתה ?
האם מדור פניות נהגים אינו פועל לברר במה דברים אמורים ?

מכאן עולה שאלה נוספת חמורה לא פחות שהנה כנגד כמה נהגים נוספים נרשמו דוחו"ת שאינם ברי תוקף במועדים אלו והאם עקב דוחו"ת אלו ובצרוף ניקוד קודם נשללו רשיונות נהיגה של נהגים אלו ?!?

לייעוץ אישי הנכם מוזמנים לפנות לעורך הדין ליאור (אור) לביא שהנו עורך הדין שטיפל במקרה זה.
עו"ד ליאור (אור) לביא נייד : 052-8863777

 

האם הדו"ח שהשוטר רשם לכם חוקי?
5 (100%) 1 vote

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here