דלהום הקפאת הליכים? החברה המקצועית חזרה לפעילות מלאה
- פרסומת -

על פניו, השמועות בעיתונים מספרות כי חברת הרכב המובילה בישראל, דלהום נפלה. בעולם שבו הקשיים הכלכליים מרוכבים, וחברות נמצאות במשבר, קל להאמין כי "דלהום פשיטת רגל" היא אכן כותרת אמיתית בעיתונים. אבל, המציאות היא תמיד יותר מורכבת ונכון לעת כתיבת שורות אלו, חברת דלהום וחברת דלהום אוטובוסים, משרתות את קהל הלקוחות הוותיק שלהן, אשר מלווה אותן כבר למעלה משלושה עשורים, בצורה מלאה. עם אותה רמת המקצועיות והשירות שהלקוחות כל כך אוהבים לאהוב, דלהום היא עדיין החברה המצוינת שאתם מכירים. כך שבשיחת טלפון אחת אפשר לקבל את השירות שמאפיין כל כך את דלהום ויכול להחזיר את הרכב שלכם לחיים.

למה דלהום? השירות שהכי חשוב לקבל, בשיחת טלפון אחת

במשך שנים ארוכות ועוד לפני השמועות לפיהן דלהום נפלה, דלהום אוטובוסים הייתה לנותנת השירותים המובילה בישראל, בכל מה שנוגע לטיפול בכלי רכב. שירותי החברה מבוססים על מתן טיפולים לשמשות כלי הרכב, טיפולי פחחות וטיפולי צבע. כך שהחברה יכולה לאפשר ללקוחותיה להחזיר את המראה החיצוני של כל כלי רכב לקדמותו, גם אם מדובר על תאונה מורכבת. יתרה מכך, שירותי חברת דלהום אוטובוסים מאפשרים ללקוחות מקצועיים להזמין את אנשי החברה לכל מקום בו האוטובוס שלכם שבק חיים או נפגע בתאונה, כך שאין סיבה לשאת בעלויות הגרירה של כלי הרכב ואפשר פשוט להמתין במקום התאונה או במגרש בו אתם מחנים את המכונית.

תקשורת עם השחקנים הגדולים בשוק – דלהום פסקי דין

היתרונות לעבודה עם חברת דלהום פסקי דין או דלהום בכלל, מבוססים גם על הקשרים של צוות חברת דלהום הפקאת הליכים עם גורמים שונים בעולם הפיננסי. חברת דלהום היא נותנת השירות המחזיקה בהסכמי העבודה הנרחבים ביותר עם שחרני עולם הביטוח בישראל. לחברה, הסכמי עבודה עם כלל חברות הביטוח, כמו גם עם מס רכוש (גוף הפועל מטעם המדינה), כך שלקוחות מכל רחבי הארץ יכולים וצריכים לפנות לעזרת החברה, על מנת להחזיר את הרכב שלהם לפעילות מלאה, ויפה שעה אחת קודם.

התיקון המהיר – הוא עניין של מיומנות מקצועיות סטייל דלהום

על פי רוב, העבודה של צוותי חברת דלהום, היא עבודה מקצועית ללא פשרות. זו היא התוצאה הישירה של 30 שנות ניסיון בעולם הרכב ועבודה עם מגוון רכב של טכניקות וכלי עבודה מקצועיים. גם אם אנשי הצוות שלנו לא מכירים את כל טכניקות העבודה, היכולות של הצוות מבוססות על למידה מתמשכת ועבודה על פי סטנדרט מקצועי גבוהה במיוחד, שמאפשר לכל לקוח לקבל את התוצרים הכי מקצועיים. הבחירה להזמין את דלהום, היא בחירה בטיפול שמאפשר לכם נסיעה חלקה על הכביש, עם כלי הרכב הבטוח והבטיחותי ביותר, לטובת כל מי שנכנס לרכב.

דלהום הקפאת הליכים? החברה המקצועית חזרה לפעילות מלאה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here