גירושין בימי קורונה
- פרסומת -

בחודשים האחרונים, מאז פרוץ הקורונה בעולם בכלל ובארץ בפרט, זוגות נשואים מתמודדים עם מהמורות בזוגיות. זאת, לאור השהות הממושכת בבית. נדמה כי שלל הבעיות שהיו מתחת לפני השטח צפו להן מאז פריצת המגיפה – כאשר המתחים והכעסים עולים על גדותיהם ומובילים לפרידות. אין זו החלטה פשוטה, אך אם גם אתם חשים תסכול מהפרטנר שלכם וברצונכם להתגרש ממנו – יש לפנות אל עורך דין העוסק בתחום הגירושין.

בימים אלו אנו נזהרים, פועלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ונשארים בבתים. עם זאת, מדובר בסיר לחץ כאשר זוגות נשואים רבים בוחרים להיפרד ולפתוח בהליך גירושין. מעוניינים גם אתם לפתוח בהליך זה? עומדים בפני הגשת בקשה לצו ירושה וברצונכם לוודא כי חלקכם בעיזבון יישאר בידיכם – ולא יחולק בהליך הגירושין? במצב מורכב זה, ניתן לפנות אל עו"ד נטלי לזר. עורכת דין נטלי לזר הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.b) ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן, עו"ד זו בעלת משרד עצמאי ומייצגת מגוון תיקי גירושין מורכבים. 

לפתוח בהליכי גירושין בתקופת הקורונה

תקופה זו מביאה עמה לחצים רבים. אכן, רבים מאתנו שומרים על ההנחיות ונשארים בבידוד בבית. בפועל, ההשלכות של מצב זה הן רבות – במיוחד על זוגות נשואים ועל שלום ביתם. ככל שחולפים הימים, הסכסוכים הולכים ומתעצמים, מקרי האלימות מתגברים גם כן – כאשר ישנם זוגות המחליטים בשל כך להיפרד.

אין ספק, מגפת הקורונה מובילה להרס רב, כאשר עלייה בפתיחת תיקי גירושין הינה דוגמא מרכזית. על מנת להתחיל בהליך הפרידה, ולוודא כי האינטרסים שלכם נשמרים לאורכו, יש לפנות אל עו"ד גירושין. החל מחלוקת הרכוש המשותף, קביעת המשמורת על הילדים ועד דמי המזונות לאישה ולילדים – היבטים אלו יקבעו באחריות וברגישות רבה. זאת ועוד, תוך לקיחה בחשבון כי זמן ההתאוששות מהסגר והחזרה לשגרה תתארך, ואף תשפיע על עתיד התא המשפחתי בגרסתו החדשה.

לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי

הליך גירושין לעולם יהיה הליך מורכב – בייחוד בתקופה רגישה ומאתגרת זו. על מנת להתחיל בהליך זה כהלכה, כמו גם לערוך את צוואתכם בהתאם למצבכם החדש, יש לפנות אל עורך דין דיני משפחה. לקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל עו"ד נטלי לזר. לתיאום פגישה, ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6964400

גירושין בימי קורונה
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here