בוחרים בחיים חופשיים ונטולי חובות
- פרסומת -

מצאתם את עצמכם עומדים בפני חובות עצומים ואין אתם בטוחים מה אפשר לעשות עכשיו? זכרו כי אמנם המצב המורכב הזה עשוי לעורר לא מעט דאגה, אך חשוב לדעת כי בעזרתו של עורך דין מיומן ניתן יהיה להתמודד עם המצב בצורה שתאפשר לכם להמשיך אל עבר עתיר בהיר יותר אשר נטול חובות ונושים שממתינים לכם בכל פינה.

במקרים בהם חובות כספיים גדולים שאין ביכולתכם לפרוע, עליכם לזכור כי אין הדבר אומר כי זוהי סופה של הדרך שלכם. גם במצבים המורכבים הללו עדיין ישנה תקווה לשיקום והבראה כלכלית בסיומו של הליך משפטי שילווה על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה. זאת, לשם סיוע בכל הנוגע אל מחיקת חובות. כאשר אנו מדברים על המושג "מחיקת חובות", אין הכוונה לחובות ש"נמחקים" מאליהם. למעשה, מדובר בחובות במופטרים בחסות הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי. מדובר בהליך המוכר גם בתור "פשיטת רגל". לשם בחינת מצבכם ותחילת הדרך אל עבר עתיד חופשי מחובות, ניתן יהיה לפנות אל עו"ד אתי פרץ-קינן, אשר משרדה מתמחה בחדלות פירעון, פשיטת רגל, הוצאה לפועל, אזרחי ומקרקעין.

מפסיקים לברוח מהנושים

אם מצאתם את עצמכם מתחילים לסנן בשיחות הטלפון את הנושים ודואגים לעתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה, הרי שאין זמן לבזבז. הצעד הנכון ביותר בעבורכם יהיה כעת פניה אל עו"ד מקצועי אשר יוכל לסייע לכם בהשגת הפטר חובות. זהו למעשה צו אשר יכול להעניק לכם את ההגנה מפני הנושים אשר לא מפסיקים לצוץ ודורשים את כספם, עכשיו ומיד.

יציאה לדרך חדשה

בעוד רבים מתקשים להתמודד עם הקושי הכלכלי ממנו סובלים, זכרו כי אין סיבה שגם אתם תתמודדו באותה הדרך עם המצב. דעו כי ניתן יהיה לבצע הסדר חוב בהוצאה לפועל אשר נועד להתמודד עם הליכים משפטיים ומבצעיים שינקטו נושיו כלפיו. הליך זה יהווה את הדרך הנכונה לקביעת סכום פשרה בשיעור נמוך ומטיב עמכם ככל שניתן לצד הסדר תשלומים נוח שיאפשר לכם לשמור על אורח חיים מכובד.

נעזרים במקצוענים

משרד בוטיק שהוקם על ידי עו"ד אתי פרץ קינן, מתמחה בתחומים שונים ומעניק לכם גם את שירותיו של עו"ד הוצאה לפועל. אין ספק כי בשעה שנקלעתם לצרה כלכלית מורכבת, הצעד הנכון יהיה פניה אל המשרד וקבלת הסיוע המוביל בתחומו שיעניק לכם את האפשרות לצאת לחיים חופשיים מנושים וחובות. לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם המשרד באתר או במספרים 04-9077011 | 052-5858389.

בוחרים בחיים חופשיים ונטולי חובות
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here