קרדיט PIXABAY
- פרסומת -

בית, וכמוהו גם חנות, משרד, מגרש או כל נכס דלא ניידי אחר, הוא נכס יקר ערך. למעשה ברוב המקרים מדובר על הנכס המשמעותי ביותר שיש לאדם. בהתאם חובה להתייחס לאספקטים המשפטיים של כל עסקת מקרקעין וכל סוגיה הקשורה לנכסים אלה – וכדאי באופן טבעי לעשות זאת עם עורך דין מקרקעין מומלץ. בפרט מסייע עו"ד מקרקעין איכותי בדרכים הבאות:

ייעוץ לגבי הסכמי מכר ועריכתם

מכירת דירה או רכישת דירה, בין אם מקבלן ובין אם מדובר על דירה יד2, מחייבת עריכת חוזה מדויק, שמשקף את מלוא האינטרסים שלכם בכל נקודת זמן לאורך התהליך – ממועד החתימה על החוזה (ולמעשה אפילו מרגע החתימה על זכרון דברים) ועד להשלמת העסקה. חוזה שאינו כזה מסכן אתכם במידה ניכרת, ובמיוחד עלול להיגרם לכם נזק כספי חמור אם העסקה עולה על שרטון או מתעכבת מסיבה כזו או אחרת (תרחישים שגם אם נראים דמיוניים כשלהוטים לסגור עסקה, עלולים להתממש בהמשך הדרך).

תכנון מיסוי

מדינת ישראל גובה מספר סוגים של מיסים על עסקאות מקרקעין ועל הנכסים הרלוונטיים. בפרט ישנם מס רכישה, מס שבח והיטל השבחה. תכנון מוקדם, לפני חתימה על מסמכים מחייבים, וקבלת ייעוץ מצד עו"ד מקרקעין מנוסה, מאפשרים לכם לדעת מהי חבות המס הצפויה (כדי לשקלל אותה בהחלטה). בנוסף, בזכות השירות, תוכלו לנצל הטבות שונות ולשלם רק את המינימום ההכרחי. ייעוץ משפטי לגבי מיסוי מקרקעין רלוונטי גם כשמבקשים להעביר דירה במתנה.

עו"ד מקרקעין הוא הכתובת גם עבור מי שרוצה לבחור אדם שיטפל בנכסיו אם הוא עצמו יאבד חלילה את היכולת לעשות זאת (כתוצאה מדמנציה, תאונה וכו'). במקרה כזה הפעולה הדרושה היא עריכת ייפוי כוח מתמשך ולכן חשוב לוודא שעורך הדין מוסמך גם לכך.

תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, זמינות גבוהה והתנהלות מקצועית מול הרשויות

מהות השירות של עו"ד מקרקעין היא מתן שקט נפשי, ובפרט זה המצב כשבוחרים במשרד עוה"ד וולר – שמייצג מזה 40 שנים מוכרים, רוכשים, משכירים ושוכרים של דירות מגורים, מגרשים, נכסים מסחריים, אדמות חקלאיות ועוד. בנוסף מטפל המשרד בהליכי רישום זכויות, חריגות בנייה, תביעות לפינוי מושכר, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38 ו-ועדות ערר.

השירות של עורכי הדין המומחים למקרקעין במשרד מתאפיין בתשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, בשקיפות מוחלטת ובזמינות גבוהה, וכולל גם התנהלות מול הרשויות על-מנת לחסוך את הטרחה מהלקוחות. חייגו בהקדם > 04-8662067

איך עו"ד מקרקעין מנוסה מסייע ללקוחותיו?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here