קרדיט: pixabay
- פרסומת -

יש אירועים בחיים שאנחנו לא ממש יודעים איך להתכונן אליהם, ולפעמים אפילו לא יכולים להתכונן אליהם. ובמקרים רבים, זימון לחקירה פלילית הוא אירוע מפתיע מאוד, שבו אין לכם הרבה זמן להתכונן אבל אתם עדיין צריכים לקבל את כל העזרה האפשרית. ולכן, חשוב לדעת איך מתנהלים עם עורך דין, ואיך לפנות לעזרתו של עורך דין בעת צרה. במדריך הקרוב, צוות משרד עורכי הדין אלון שליכטר יעזור לכם להבין כמה דברים חשובים מאוד על עולם המשפט הפלילי.

מתי חשוב לפנות לעזרת עורך דין?

הפנייה לעזרתו של עורך דין מקצועי, במיוחד בתחום הפלילי, מתרחשת רק אם מתרחש אירוע שבו יש לכם חיכוך עם רשויות החוק. למשל, כאשר אתם מבצעים עבירה של נהיגה בזמן פסילה ונתפסים, קשה מאוד לקבל את תשומת הלב של בית המשפט מבלי להיעזר בידע המקצועי של עורך דין מיומן ומנוסה. ולכן, מומלץ לדבר עם עורך דין שלכם עוד לפני שאתם מתחילים לשוחח עם השוטרים במהלך החקירה.

מול גורמים שונים – יש עורכי דין שונים

חשוב להבין, יש כל כך הרבה סוגים של עורכי דין עם התמחויות שונות בתחומי עיסוק שונים. ולכל אחד מהם יש ניסיון בטווח מצומצם של מקרים משפטיים. יש עורך דין צבאי שתפקידו הוא להכיר את החוק הצבאי. ויש עורך דין פלילי עם התמחות בתחום האלימות במשפחה, אשר מכיר את כל החוקים והתקנות בתחום השיפוטי הזה. מה שמחייב אתכם לבדוק לעומק מי הוא עורך הדין שאיתו אתם רוצים לעבוד בהתאם למקרה הפרטני שלכם.

האסטרטגיה שתבנו – תלויה בנסיבות האירוע

עורך דין מיומן, יכול לקחת תיק של מעשה מגונה ולבנות סביבו אסטרטגיה שתואמת את הנסיבות כפי שאתם רואים אותנו. כל מילה לאורך הדרך משפיעה על התוצאה הסופית. וכל החלטה שתתקבל ויחד, היא החלטה עם משמעות אסטרטגית על המשך התיק. ולכן, צריך להכיר את נסיבות האירוע ואת נסיבות החוק בתנאים מסוימים של האירוע שלכם, כדי להתאים את קו ההגנה לצרכים שלכם וזו היא משימתו של המייצג המלווה אתכם.

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם מבקשים לקבל את עזרתו של עורך דין פלילי מיומן ומנוסה, אם הגעתם למצב הזה, מומלץ להרים טלפון לאנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אלון שליכטר. הצוות ילווה אתכם לאורך כל שלבי ההליך ויעזור לכם לבנות את קו ההגנה האופטימלי נסיבות האירוע. לפרטים נוספים: 0547672373.

איך מתמודדים עם אתגרים משפטיים?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here