איך מתחילים הליך פשיטת רגל?

איך מתחילים הליך פשיטת רגל?
קרדיט Canva

תהליך פשיטת רגל עולה על הפרק כאשר אדם פרטי או גוף עסקי נקלע לתסבוכת פיננסית שאינה מאפשרת לו לעמוד בהתחייבויותיו הכספיות, מעמד של פשיטת רגל נועד לסייע לחייבים לפדות במהרה את החובות ולפתוח דף חדש. פשיטת רגל היא לא סוף העולם, אפשר להשתקם בתוך תקופה קצרה, לפעול לביטול כל ההגבלות ולפתוח דף חדש. פנייה מוקדמת ככל האפשר אל עורך דין פשיטת רגל חוסכת לכם עגמת נפש, זמן וכסף. כאשר עורך הדין מנהל את התקשורת עם הבנק ונציגי ההוצאה לפועל, אין טעויות, אתם עומדים בכל החובות שלכם על פי חוק וממצים את כל הזכויות.

הצעד הראשון לקראת הליך פשיטת רגל

נקלעתם למצב כלכלי מסובך? אין לכם יכולת לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלכם? רוצים לדעת האם אתם עומדים בתנאים לפשיטת רגל? הצעד הראשון לדרך לשיקום כלכלי ואישי הוא פנייה אל עורך דין פשיטת רגל מהטובים בתחום. על עורך הדין להיות בעל ניסיון בניהול הליכי פשיטת רגל, מסור, בקיא בהליכי הוצאה לפועל, חרוץ, זמין ובעל יכולת חשיבה יצירתית. הגשת בקשה להליך פשיטת רגל דורשת חובות גבוהים מהסכום המינימלי הקבוע בחוק. את הבקשה יש להגיש אל הגופים הרשמיים המיועדים לכך, אפשר להגיש את הבקשה ללא עורך דין, אך כל אדם שהתמודד בעבר עם פשיטת רגל ממליץ על ליווי צמוד של עורך דין הבקיא בתחום.

איך מתנהל הליך פשיטת רגל?

פשיטת רגל מתחילה בהגשת בקשה אל גורם רשמי שאחראי על כך שנקרא הכונס הרשמי, לאחר קבלת מענה מהכונס ממשיכים אל השלב הבא ומגישים בהתאם את הבקשה לבית המשפט. את שני השלבים הללו ואת כל השלבים הבאים כדאי ללוות עם עורך דין מומחה פשיטת רגל. בית המשפט מקבל את הפנייה ומורה בהתאם לנתונים על הנפקת צו כינוס נכסים לכל הנכסים של החייב. מנהל ממונה על ידי בית המשפט לטיפול בנכסים של החייב. כעת מגיע השלב המיוחל בו בית המשפט מורה על הפסקת כל ההליכים כנגד החייב. אפשר לנשום לרווחה, כל ההליכים המשפטיים כולל הליכי הוצאה לפועל מופסקים. על החייב מוטלות הגבלות עם דגש על צו תשלום חודשי ואיסור יציאה מהארץ. ניהול מקצועי, יעיל ומדויק של ההליך כולו הוא המפתח לשיקום כלכלי מהיר. עורכת דין מאיה הררי-לביא ידועה ביכולת לקדם במהרה הליכי הוצאה לפועל, נחישות להסרת מגבלות וקידום לקראת שיקום כלכלי. עם עורכת דין מאיה הררי-לביא אתם מרגישים שאתם בידיים טובות.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם
איך מתחילים הליך פשיטת רגל?
תהליך פשיטת רגל עולה על הפרק כאשר אדם פרטי או...
עו"ד לענייני עבודה
עו"ד לענייני עבודה
בשנת 1969 חוקק חוק בית הדין לעבודה. על בסיס חוק...
הבטיחו את הזכות שלכם להוריש למי שתרצו
זה נשמע לא פשוט ולא קל לדבר על הסוף בגיל...
יש מי שעומד לצידכם: איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה?
תאונת עבודה עלולה לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו – החלקה...
הדרך ארוכה אך מתגמלת
אנחנו רגילים לחיות ולהתפרנס מעמל חיינו בשגרה ולא כולנו מוכנים...
תאונות עבודה – על מה ולמה
תאונת עבודה יכולה להתרחש במספר מקרים, למשל בתוך מקום העבודה...
עו"ד אתי חסיד: תגן על הזכויות שלכם ותילחם בשבילכם
עורך דין הטרדה מינית הטרדה מינית הינה מושג כללי והיא מתייחסת...
מספר מושגים משפטיים שחשוב לדעת
מהו בעצם רישום מדגם? רישום מדגם אינו מונח נפוץ או מוכר...
עורך דין להסדר חובות עורך דין חדלות פירעון
אחת הזרועות המרכזיות של רשות הגביה והאכיפה היא ההוצאה לפועל....
מה עושים במקרה של סכסוך עסקי
שותפים עסקיים מתמודדים לעתים עם מחלוקות ואי הסכמות מול השותפים...
דילוג לתוכן