איך בוחרים עורך דין הסכם ממון?
מקור FREEPIK
- פרסומת -

בוודאי לא פעם שמעתם על הסכם ממון. אם לא שמעתם, הסכם ממון הוא חוזה העוסק בפן הכלכלי שבין בני זוג, כאשר החוזה מוסכם על שני הצדדים. ההסכם מתאים הן לבני זוג שמעוניינים להתחתן והן עבור בני זוג המעוניינים להיות ידועים בציבור בלבד. הסכם ממון ידועים בציבור איננו שונה במהותו מהסכם ממון בין זוג נשוי. מה שחשוב הוא לבחור בעורך דין מנוסה ומקצועי בתחום הסכמי ממון, אשר יסייע לזוג לערוך את ההסכם בצורה הטובה ביותר, שתהיה מוסכמת על שניהם ותשמור על הזכויות של שני הצדדים בצורה המיטבית.

מכיוון שהסכם ממון כולל את כל העניינים הנוגעים לרכוש של בני הזוג, מטרתו כאמור היא להבטיח שבמידה ובני הזוג ייפרדו, כל ענייני הממון יהיו מוסדרים מראש ועל כן, לא יהיו להם מחלוקות הנוגעות לנושא בהליך הפרידה שלהם. מדובר על דבר אשר חוסך לא מעט עגמת נפש לשני הצדדים בתהליך פרידה ולכן הוא ללא ספק דבר שחשוב מאוד לעשות.

מה כולל הסכם ממון?

הסכמי ממון עוסקים ברכוש אשר כל אחד מבני הזוג צבר באופן נפרד וגם ברכוש שנצבר ויצטבר במהלך החיים המשותפים של בני הזוג. בני הזוג צריכים להגיע להסכם אודות חלוקת הרכוש שלהם באופן התואם לציפיות שלהם ולרצון שלהם. הסכם ממון הוא כאמור דבר חשוב מאוד שכן, הוא מסדיר את נושא חלוקת הרכוש בין בני הזוג בצורה המתאימה לכם באופן אישי. ההסכם איננו צריך להיקבע בהתאם לחוק כלשהו אלא בהתאם לרצונם של בני הזוג בלבד. במקום שבני הזוג יגיעו למצב שבו הם נדרשים להגיע לבית המשפט לדיונים ארוכים, אינטנסיביים,  תובעניים ולא פעם כמובן גם מכוערים אודות חלוקת הרכוש ביניהם במקרה של פרידה, הרי כאשר יש הסכם ממון חתום בין בני הזוג מראש, אשר נחתם בצורה מכובדת ובהסכמה מלאה של שני בני הזוג, הרי שבמידה ומגיעים למצב של פרידה, כל חלוקת הרכוש תתבצע בצורה נעימה ובהסכמה.

כיצד בוחרים עורך דין הסכם ממון?

כאמור, הסכם ממון צריך להיערך ולהיחתם בנוכחות עורך דין על מנת שהוא יקבל תוקף משפטי. על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט עורכי דין המציעים את שירותיהם בתחום עריכת הסכמי ממון, אין ספק שעבור הסכם ממון כדאי לבחור בעורך הדין הטוב ביותר בתחום. עורך דין הסכם ממון הוא בעל ידע רחב היקף וניסיון משמעותי בתחום דיני משפחה ועל כן, הוא ידע כיצד להכיל בהסכם הממון את כל הפרטים החשובים והרלוונטיים להסכם זה. כמו כן, עורך כין מעין זה ידע כיצד לנסח בצורה הטובה ביותר את הסכם הממון, בהתאם לצרכים הספציפיים של הזוג וכן, להוביל אותם לתובנות והסכמות שיספקו להם את ההגנה הטובה ביותר על הזכויות של כל אחד מהם בכל הנוגע לרכושו הפרטי ורכושם המשותף.

איך בוחרים עורך דין הסכם ממון?
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here