איך בוחרים עורך דין גירושין
קרדיט freepik
- פרסומת -

עבור רבים מאתנו התא המשפחתי נחשב לתא חם, יציב ונעים. אבל לפעמים נוצר הצורך לפרק את אותו כאשר הנישואים עולים על שרטון. כשהאהבה מסתיימת והיחסים בין בני הזוג הופכים לצוננים יותר, הם רוצים לפרק את החבילה ולהמשיך כל אחד בדרכו. בשביל זה יש צורך בעזרתו של עורך דין גירושין אשר יוכל לפקח את המצב וללוות את בני הזוג עד שיותר הקשר והם יהיו חופשיים להמשיך בדרכם.

כך תבחרו את עורך הדין שמלווה אתכם בתהליך

בחירת עורך דין גירושין אינה עניין של מה בכך. כאשר מדובר בנושא רגיש כמו גירושין, אתם רוצים לבחור את הטוב ביותר. אז על מה מסתכלים כאשר רוצים להיעזר בשירותיו של עורך דין גירושין? מיד נראה:

  1. ניסיון.

כאשר מדברים על משרד לעורכי דין מדברים הרבה על הניסיון המקצועי של עורכי הדין. מכיוון שנושא הגירושין הוא נושא מורכב כל כך, לא מומלץ לפנות לעורך דין שסיים זה עתה את ההתמחות שלו, אלא לעורך דין מנוסה ומקצועי שיודע לנהל תיק כראוי. וככל שמדובר בעורך דין בעל ניסיון רב יותר, כן הסיכוי להצלחת התיק הולך וגדל.

  1. בקיאות בכל הסעיפים.

עורך דין העוסק בתחום הגירושין צריך להתמחות בכל סעיף וסעיף, על מנת לדעת לייצג את הלקוח שלו בכבוד. לפיכך, כשפונים למשרד עורכי הדין חשוב לברר שתחום ההתחמחות שלו הוא גירושין.

  1. חשיבה מחוץ לקופסה.

כאשר מדובר בנושא מורכב כמו הגירושין נדרשת לא אחת חשיבה מחוץ לקופסה. כי לעיני עורך הדין צריכה לעמוד לא רק טובת הלקוח שלו, אלא גם טובת הילד, בהתאם גם לנטיית פסיקת בית המשפט. על כן, לא פעם עליו למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות.

  1. הגינות.

עורך דין גירושין מנוסה ומקצועי פועל בהגינות. למעשה, ההגינות המקצועית שלו היא זו שאומרת לו להגיד את האמת ללקוח, גם אם מדובר בתיק מורכב למדיי שהסיכויים שלו להצליח אינם גבוהים. עורכך הדין המנוסה והאיכותי פועל בשקיפות מלאה כלפי הלקוח שלו.

  1. מחיר הוגן.

כל עורך דין גובה שכר טרחה בתמורה לשירותים שהוא מעניק. לפני הפנייה לעורך הדין כדאי לבדוק את המחירים הממוצעים בשוק, ורק אז לפנות אל עורך הדין ולבקש ממנו לשלוח הצעת מחיר. חשוב שבהצעה זו יפורטו כל השירותים שמעניק עורך הדין.

  1. יחס אישי.

לא זו בלבד שעורך הדין שאתם פונים אליו צריך להיות בקיא בכל ענייני הגירושין, מכיוון שמדובר בנושא רגיש במיוחד, חשוב שהוא יעניק לכם יחס אישי. עם יחס אישי טוב ומקצועי תרגישו בטוחים יותר ותעברו את התקופה הבלתי פשוטה בשלום.

  1. זמינות.

מטבע הדברים, עורך דין מנוסה ומבוקש הוא עורך דין עסוק. ועדיין, בין כל התיקים שיש לו מסביב הוא ימצא את הזמן המתאים כדי לדבר אתכם ולקדם עניינים.

  1. פגישה ראשונית עם עורך דין היא בגדר חובה.

הדרך הטובה ביותר לבחון אם עורך הדין מתאים לכם היא לפגוש אותו באופן אישי. בדרך כלל הפגישה הראשונית היא בלתי מחייבת, אך היא נותנת לכם המון. בפגישה זו ניתן לעמוד על טיבו של עורך הדין, לשאול שאלות בוערות ולראות אם יש ביניכם כימיה. אחרי הכול, זה האדם שילווה אתכם לאורך תקופה.

מוצאים עורך דין מקצועי

מחפשים עורך דין גירושין מנוסה ומקצועי שיעזור לכם לעבור את התקופה הבלתי פשוטה בשלום? הכירו את המשרד של עורך דין רון מיור. בתחום שדורש רגישות רבה כל כך פועלים במשרד ארבעה עורכי דין מנוסים ומקצועיים המעניקים את הליווי המשפטי המלא עד להתרת הנישואין המיוחלת.

 

איך בוחרים עורך דין גירושין
Rate this post

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here