אזרחים זרים שרוצים להשתקע? זו הכתבה שאתם ממש רוצים לקרוא
מקור freepik
- פרסומת -

גם אם אתם חיים במדינת ישראל כבר המון שנים, אם אין לכם מעמד משפטי מוסדר – זו יכולה להיות בעיה שתיצור אתגר מול רשויות החוק. לכן, שווה לעצור ולהתייעץ עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין שקמה אהרון דוד, בשביל למצוא את הפתרונות המשפטיים שמתאימים ביותר למצב האישי והמשפחתי שלכם.

למצוא את הבית שלכם – במדינת ישראל

אשרת עבודה בישראל היא אומנם לא עניין כל כך קשה, אבל עדיין אם אתם מעוניינים לבסס את החיים שלכם במדינת ישראל, כדאי לנסות ולמצוא את הדרכים המשפטיות שיעזרו לכם לקבל מעמד של תושבי קבע או אפילו אזרחים. רק על-ידי סיוע מקצועי של עורכי דין המכירים את דיני ההגירה של מדינת ישראל, ניתן למצוא מזור לבעיה ולקבל פתרונות שישפרו את איכות החיים שלכם ושל כל מי שנמצא אצלכם.

מערכת יחסים זוגית – היא בסיס לזכאות לאזרחות

באופן עקרוני, הדרך הכי קלה לקבל אישור קבוע לחיות במדינת ישראל היא על ידי תהליך קבלת אזרחות ישראלית דרך נישואין. אם אתם יכולים להוכיח את מערכת היחסים הזוגית שלכם, ויש לכם תעודת נישואין, יש סיכוי לקבל אזרחות ולהסדיר את מעמדכם ואת מעמד הילדים המשותפים באופן קבוע.

ליווי משפטי אחראי, לתהליך מקצועי

כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה, על מנת להסדיר את המעמד שלכם ולהשתקע במדינת ישראל, הוא למצוא את איש המקצוע המתאים ביותר לצרכים שלכם. עורך דין הגירה לישראל יכול לתת את המענה, בעיקר מפני שהוא מכיר את כל רזי החוק ויודע מהם התנאים שיכולים להתאים למצב המשפחתי שלכם בצורה מושלמת.

בפעם הבאה שבה תרצו להיכנס לישראל, בקשה למתן אשרת כניסה לישראל, לא תהיה הכרחית ואתם לא תדרשו לתת דין וחשבון בפני רשויות ההגירה או המשטרה, ולעבור חקירות ארוכות ומייגעות מאוד. לכן זה הוא האינטרס שלכם לבצע את תהליך ההסדרה של המצב המשפחתי והאישי שלכם, ויפה שעה אחת קודם. כל זאת, על בסיס הניסיון המקצועי של עורך דין מנוסה עם וותק בתחום ההגירה.

הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין שקמה אהרון דוד מלווה בשנים האחרונות משפחות אוהבות ואנשים פרטיים, הרוצים לטפל במעמד המשפטי שלהם על הצד הטוב ביותר. זאת, בשביל להימנע מחיכוך עם רשויות ההגירה. על בסיס היכרות רבת שנים עם החוק אנו יכולים להפוך כל תיק להצלחה, ולהעניק לכם את השלווה המתבקשת בחיים בישראל. לפרטים נוספים:  076-538-4386.

אזרחים זרים שרוצים להשתקע? זו הכתבה שאתם ממש רוצים לקרוא
5 (100%) 1 vote

- פרסומת -

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here